Yana Rudkovsky ne počuti dobro v drugi nosečnosti

Yana Rudkovsky je dejal, da vsak mesec nosečnosti, je vedno težje in težje. Yana Rudkovsky dati napak na prošnje za intervjuje in poslovnih srečanj.

Druga nosečnost je težko dati Yana Rudkovsky. V Twitter delovno mesto, je objavila, delitev v njej, ker da je v svojem osmem mesecu nosečnosti je morala odreči veliko. Yana Rudkovsky novinarjem - "Fuck osmi mesec nosečnosti, postane težko. Nočem imeti intervju, in vsi kličejo in kaj ne ponujajo. Tudi izvajati vaje za nosečnice. "



Seveda, utrujenost Yana Rudkovsky ni odvisna samo od svojega stališča, ampak tudi od natrpanemu urniku proizvajalca. Ona vozi moža - Evgeni Plushenko, zaradi pogostih letov je precej zadržan, vendar ne moremo reči, da je zdravstveni problem. Bolj kot želja, da bi lahko sledili Rudkovskaya privedla do precej težko izbiro. Sredi oktobra 2012 je zvezda ni mogel izbrati, ki se pridružijo - iti z možem ali z Dima Bilan. Izbira je naredila v korist Evgeni Plushenko. Rudkovsky napisila tweeted "Jaz sem z Eugene v Torinu Golden rolanje Awards, kjer je bil danes nagrajen kot najboljši drsalec v Evropi. Jaz sem čakala na njegove predstave na ledu! "




Yana Rudkovskaya med nosečnostjo aktivno ukvarjal s športom, poskusite upoštevati način športnega na počitek, s čimer ohranja svoje zdravje, je slika v optimalnem stanju.

Želimo Yana Rudkovsky z vsem srcem, da je rodila otroka, ki je zdrava in krasivenky, da so vsi strahovi in ​​problemi nosečnosti postanejo nič proti robu veselja rojstva rodnenky drobtin!

Priporočeno branje:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
1 Mesec Nosečnost1 Mesec Nosečnost
Agnes Ditkovskite noseča?Agnes Ditkovskite noseča?
Osmi mesec nosečnostiOsmi mesec nosečnosti
Anna Snatkina noseča?Anna Snatkina noseča?
Pomembni znaki nosečnosti za 1 mesecPomembni znaki nosečnosti za 1 mesec
Agata Mutsenietse nosečaAgata Mutsenietse noseča
Shakira je nosečaShakira je noseča
10 Mesecev nosečnosti10 Mesecev nosečnosti
Irina tiran nosečaIrina tiran noseča
Yana Rudkovsky nosečaYana Rudkovsky noseča
» » » Yana Rudkovsky ne počuti dobro v drugi nosečnosti

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea