Nosečnost po Histeroskopija

Nosečnost po Histeroskopija

vsebina:

Nosečnost po hysteroscopic endometrija polipi

V zadnjem času pa so pari, ki imajo vse vrste težav z zanositvijo. Predlagana članek bo govoril o tem, kako sta ta dva pojma med seboj povezani: nosečnost in Histeroskopija kot tudi podrobnejši pogled na to vrsto zdravljenja in pregleda.

Nosečnost po Histeroskopija

Histeroskopija - inovativen način, kako ravnati z veliko ginekoloških motenj, in pregled maternice votline. Veliko parov se počutil učinkovitost tega postopka, saj je še vedno velja, da je učinkovita metoda v boju proti neplodnosti. Postopek se izvede z uporabo hysteroscope - tanke cevke okoli 5 mm v premeru, ki je vstavljen skozi maternični vrat v telo. Kamera, ki se nahaja na koncu cevi pošilja sliko na enoto zaslona.

Zaradi tega lahko zdravnik osebno oceniti stanje maternice in biti prepričani v navedbo diagnoze in ustrezno zdravljenje. Prav tako je ta enota opremljena z rekreacijo za posebne kirurške instrumente. Vendar ne skrbite - v primeru vseh vrst kirurških posegov Histeroskopija se izvajajo pod splošno anestezijo.



Nosečnost po Histeroskopija polipi

Polipi - pogost pojav, zaradi česar je veliko žensk ne more zanositi. Najpogosteje, polipi nastanejo zaradi hormonskih motenj, so ženske. To je neke vrste izrastki na notranji strani maternice, ki pogosto delujejo kot "spiralo", ki je glavni problem pri zanositvi. Nevarne polipi so velike, tako da so strokovnjaki zelo priporočljivo opraviti odstranitev teh izrastki Histeroskopija postopek. V bistvu, po šestih mesecih ali enem letu po odstranitvi endometrija polipov prihaja dolgo pričakovano nosečnost. To je optimalni čas za zanositve po postopku.

Tudi razlogi za Histeroskopija so patologije:

  • maternični adhezije;
  • tujek v maternici;
  • neredne menstruacije;
  • neplodnost zaradi različnih vzrokov;
  • materničnega septum;
  • Vraščanje IUD;
  • splav izvedena nepravilno, pri katerih je prišlo na vplive;
  • zapleti po rojstvu;
  • Predpostavka raka;
  • nepravilnost v telesu in tako naprej.



Pred odločanjem o postopku, bi morali iti na sprejem več strokovnjakov in dobiti njihovo dovoljenje.

Ko je mogoče načrtovati nosečnost po hysteroscopic

Nosečnost po Histeroskopija 1

Po postopku, mora biti nekaj mesecih zdravljenja. Običajno po Histeroskopija predpisovanje antibiotikov za terapevtske namene, da bi preprečili različne vrste okužb po operaciji. Prav tako, odvisno od situacije in daljinsko patologijo lahko predpiše zdravilo za normalizacijo hormonskega ozadje organizma. Nazaj na redno spolno življenje je lahko, ne manj kot 3 tedne po uspešnem postopku, in če obstajajo konkretne navedbe, lahko ta rok daljši. Po nekaj časa, je tudi zaželeno, da prenese ultrazvok, da preverijo svoje zdravstveno stanje.

Če povzamemo zgoraj, lahko sklepamo, da je najboljši čas za načrtovanje nosečnosti vrstice šest mesecev rehabilitacije po Histeroskopija postopku. V tem času, lahko žensko telo v celoti obnoviti in zdravje - priti močnejši.

Nosečnost po Histeroskopija: pregledov

Ta postopek je že doživel številne ženske, ki so doživeli eno ali drugo maternice patologije. Spodaj so ocene nekaterih od njih.

Karina, star 28 let: Imel sem bila nekoč domnevnega polipa, vendar v diagnozi postopku ni bil potrjen. Ampak še vedno sem strganje, po mnenju zdravnika, "boljše endometrij posodobljeno." Zdravila piti, nisem imenoval le omejitev postavi na spolno življenje med nekaj tednov. Kot rezultat, sem zanosila za naslednji cikel!

Irina, 31 let: tudi po postopku moj zdravnik in me spodbujal, da bo čas nosečnosti, ampak moj mož in jaz še vedno odločil, da bo priložnost. Začeli smo, da živijo z njim spolno aktivni že po 2 mesecih po Histeroskopija, in v roku enega meseca sem lahko, da si njen mož prijetno novico: »Jaz sem noseča"

Alina, 33 let: Histeroskopija se mi odstranili dva polipov, eno veliko in eno manjšo. Zelo se priporoča uporaba peroralnih kontraceptivov za 6 mesecev. V zadnjih 3 mesecih, ZDA kazalniki so normalni, endometrij je prav tako narašča, in nosečnost vse tam ... Vendar je še vedno čas, moj mož in jaz ne obupajte in se boriti za našo srečo skupaj!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Materničnega vratu in endometrija polipMaterničnega vratu in endometrija polip
Two-rogat maternico in nosečnostTwo-rogat maternico in nosečnost
Hiperplazija endometrijaHiperplazija endometrija
Endometrioza - SimptomiEndometrioza - Simptomi
Histeroskopija pri načrtovanju nosečnosti in neplodnost: priprava, izvajanje, rezultateHisteroskopija pri načrtovanju nosečnosti in neplodnost: priprava, izvajanje, rezultate
Polipi v maternici in nosečnostiPolipi v maternici in nosečnosti
Kako je endometrija kiretaža?Kako je endometrija kiretaža?
Hiperplazija endometrija in nosečnost: zdravljenje je potrebno pred spočetjem!Hiperplazija endometrija in nosečnost: zdravljenje je potrebno pred spočetjem!
Endometrij med nosečnostjoEndometrij med nosečnostjo
Kako endometrij med nosečnostjoKako endometrij med nosečnostjo
» » » Nosečnost po Histeroskopija

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea