Nosečnost po Yarin

Nosečnost po Yarin

Cena tablet Yasmin (21 kom.): 1000-1200 rubljev.

vsebina:

Nosečnost po prejemu odpovedi Yaryna

Do danes je priljubljena kontracepcijske za ženske danes je droga Yasmin. Porazdelitev mase Yarina dosegel zaradi svoje učinkovitosti, saj je z uporabo tega zdravila se lahko doseže 100% zaščito pred neželeno nosečnostjo.

Kljub številnim pozitivnim odzivom iz mnogih žensk, številna vprašanja o učinkih teh tablet na žensko telo v prihodnosti, ali bo mogoče, da bi zanosila, ko ga uporablja? Ja, zanositve je mogoče pod določenimi pogoji.

Nosečnost po ukinitvi tablet plus Yarin



Nosečnost po prejemu in odpovedi tablet plus Yaryna

Po prevzemu Yasmin za veliko časa lahko ženska zanosi po dveh ali treh mesecih po zavrnitvi uporabe kontraceptiva, tj Po popolni obnovi menstrualnega cikla. Vendar pa nosečnost ne more biti ob koncu tretjega meseca zaradi zaskrbljujočega stanja ženske v odnosu do paničnih o tem. Ženska bi morala resno razmisliti o svojem morebitnem jalovosti v primeru, da ne uspe zanositi, dve leti potem, ko je zavrnil uporabo Yasmin.

Dolgotrajno izostanek menstruacije (amenoreja) je možno tudi, ko ženska preneha uporabljati Yasmin. Zato, nosečnost ne pride, in zato, morate pritoži na strokovnjaka na tem področju, ki bodo pomagali ugotoviti vzroke za dolgoročno amenoreje.

Nekateri menijo, da je uporaba dolgih Yaryna zasvojenosti spodbuja žensko telo za vpis hormonov od zunaj, kar vodi do zmanjšanja pri oblikovanju svojih hormonov in s tem za celotno prizadeto delovanje reproduktivnega sistema. Toda, če se uporablja pravilno tablet, in sicer izvajanje zdravila s 3-mesečnem premoru med leti, lahko tovrstne težave se je treba izogibati.




Poleg tega je treba uporabo zdravila se je starosti primerno, ker je starejša ženska je, težje ji zanositi. V zvezi s tem, da se zagotovi, da reprodukcijski sistem žensk po 30 letih, je bila v celoti obnovljena, bo potrebno vsaj 2 po zaužitju Yasmin.

Vendar pa je tako in obratno situacijo, ko lahko ženska zanositi takoj po zaužitju te droge. "hitro" nosečnost ne bi smela povzročiti paniko v bodoče mamice, ker otroka, ne bo nič grozi, glede na zdravnike. Toda ne pozabite na nezdružljivost sprejem OK in nosečnost je potrebno v vsakem primeru.

zaključek

Treba je opozoriti, da je uporaba drog Yasmin pomaga nosečnosti, če ga jemljemo tablete za 2-3 mesece, nato pa boste morali prenehati z jemanjem zdravila, dokler ni popolnoma opomogla menstrualni ciklus. Ta priporočila so namenjena ženskam, ki jih zdravniki, ki imajo nosečnost ne pride v daljšem času.

Nosečnost po Yarin: pregledov

Angela

Sem bila predpisana zdravil Yarina, sem približno eno leto, in potem ko je odmor za 6 mesecev, še 2 leti. Zelo sem zadovoljna z rezultati! To je odlična kontracepcijsko sredstvo. Ampak jaz osebno ne bi odmor za tri mesece, da se enako, in zdravnik ne vztrajajo pri odpravi sprejem teh tablet, saj je dejal, da se bo telo samo izkušnje stres, ne da bi tablete. Obnova menstruacijskega ciklusa, sem v roku enega meseca, čeprav je posebna odstopanje od norme ni bila v uporabi Yasmin. Sem bil vedno brez težav menstrualni ciklus. Ko je bila uporaba ovira zaradi mojega mraza. Ustavil sem se z uporabo kontracepcije v januarju in februarju, že sem zanosila! :)).

Za pet let, v zvezi z motnjami v telesu, jaz ne bi mogla zanositi. Po nasvetu ginekologa, sem začel uporabljati Yasmin približno dve leti s tremi premori od 1-2 mesecev. Po prekinitvi zdravila, sem takoj zanosila. Rezultat je zelo vesel!

Moj prijatelj ne pride nosečnost, za 4 leta, ko se je ustavila pri Yasmin, in je v normalnih hormonov in analiz, ki ji da njen mož. . .

Video: Nosečnost po jemanju kontracepcijskih tablet.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Nosečnost ob kontracepcijoNosečnost ob kontracepcijo
Nosečnost z peroralnih kontraceptivovNosečnost z peroralnih kontraceptivov
Kontracepcijski JessKontracepcijski Jess
Kontracepcijske tablete in nosečnostKontracepcijske tablete in nosečnost
Postkoitalno kontracepcijoPostkoitalno kontracepcijo
Kaj je boljši nadzorKaj je boljši nadzor
Nosečnost ob kontracepcijo. Ali je to res?Nosečnost ob kontracepcijo. Ali je to res?
Nosečnice s kondomomNosečnice s kondomom
Nosečnost med jemanjem kontracepcijskih tabletNosečnost med jemanjem kontracepcijskih tablet
Ali je možno, da bi zanosila med jemanjem kontracepcijskih tablet?Ali je možno, da bi zanosila med jemanjem kontracepcijskih tablet?
» » » Nosečnost po Yarin

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea