Duphaston pri načrtovanju nosečnosti

Duphaston pri načrtovanju nosečnosti

Cena Duphaston (10 mg, 20 kos.): 520-600 rub.

vsebina:

Uporaba duphaston pri načrtovanju nosečnosti

Do sedaj, zelo pogosto oglašujejo na področju drog Duphaston, prav tako se zelo pogosto uporablja v svojih ginekologi medicinske prakse. dobro je sooča z obravnavo različnih patologij, vendar je največji priljubljenost pa uživa, ko je ženska načrtuje nosečnost. Ali Djufaston daje dober rezultat, če ima kakšne kontraindikacije ali more storiti brez njega? Oglejmo si na ta vprašanja.

Struktura duphaston vsebuje hormon - progesteron. Ta hormon se proizvaja pri ženskah med menstrualnim ciklom, in pripravlja svojo maternico za prihodnje plodnost. Ta isti hormon, po zasnova krepi in ohranja oplojenega jajčeca. Ampak, žal, obstajajo primeri, ko je hormonski sistem ženske ne. V nekaterih primerih je progesteron proizvaja v majhnih količinah, kar otežuje zanositi, ali če je že prišlo do nosečnosti, se lahko razdelijo (zgodi splav). Taki primeri so podlaga za imenovanje duphaston času načrtovanja zasnove.

Kako jemati Duphaston?

Duphaston naj bi začeli jemati šele po prehodu vse teste, in če je bila odkrita rezultati, ki progesteron pomanjkljivost. To zdravilo se daje po meritvah sadja ali zgodovine v normalnem splav drugo menstruacijo fazi (pri 28-dnevnem ciklusu, se bo imenovala 11 na dan, 25). Ko pride do nosečnosti, mora Duphaston piti za preprečevanje odpovedi, do 20 tednov, po tem obdobju, je treba odmerek postopoma zmanjša na popolno odpoved.



Je vedno pomaga

Duphaston pri načrtovanju nosečnosti 1

Z Duphaston se ne sme obravnavati kot "magično" zdravljenje neplodnosti. Prosimo, da se zaveda, da je dejstvo, da hormonski sistem - ni edini vzrok za neplodnost. Ti vzroki so zaporo jajcevodih, kot tudi genitalne okužbe, in upogibanje maternice. Poleg tega bi bilo na splošno nezdružljivi moški in ženske, v takih primerih, sperma umrl v ženskem telesu. Zaradi tega nosečnosti ob duphaston morda nikoli ne pride. Zato, preden začnete jemati to zdravilo je treba opraviti kri na količino progesterona, ki ga, če ni dovolj, potem je to lahko le razlog za jemanje tega zdravila.

Na žalost pa obstajajo primeri, v katerih je količina progesterona določeni napačno. raven progesterona je treba določiti na sredini druge faze menstrualnega ciklusa. To bodo morali slediti ovulacije z merjenjem temperature ali testa za več menstrualnih ciklov. Prav tako bi bilo najbolje, če se boste peljali krvnih vzorcev v različnih laboratorijih, ki delujejo ločeno drug od drugega. Ko duphaston oglaševanja, oglaševalci pravijo, da ob tem ovulacije zdravilo ne trpi. Na žalost, to ni res. V primerih, ko je to mogoče nasproten učinek ni ustreznega zdravljenja (pred ovulacijo), - ne moreš zanositi.

Če dodelite Djufaston samo za preprečevanje nosečnosti, saj veš - to ni pravilno in bi morali razmišljati o pristojnosti zdravnika! Indikacija za preprečevanje morda le nekaj napak nosečnosti zapored. Če je bil spontani splav eno, se prepričajte, da izmerite obseg imenovanja mora biti uporaba progesterona.




Na različnih forumih, si lahko ogledate veliko sporočil, ki prosi za nasvet o tem, kako bi Duphaston, in na vprašanje - ali bo nosečnost prišel po zaužitju te droge. Ne pozabite, da se pred jemanjem duphaston posvetovanju ginekologa je treba. Opozoriti je treba, da je dejavnik, da so nekateri zdravniki proti sprejemu duphaston. Predvsem pa navdihujejo strah sporočila, da dekleta priznali, da ginekologa ne dovoli jim vzeti zdravilo, vendar so storili na - vzemi previdno, za vsak slučaj! Imejte v mislih, da se to ne Djufaston vitamine za nosečnice, je umeten hormon za sprejem, od katerih mora biti dober razlog. V nobenem primeru ne more biti tako neodgovoren za zdravljenje zdravje. Govorice, da je nosečnost v času jemanja zdravila, odžene izkušnje tistih žensk, ki so spočeti otroka, potem ko se duphaston.

Ali Djufaston varen?

Morda je to zanemarjanje v zvezi s sprejemom zdravila, zaradi odsotnosti v navodilih ki - kakršne koli informacije, ki bi lahko sprejem duphaston negativno vplivajo na nosečnost. Poglobljena študija teh informacij ni. Toda že samo dejstvo, da ste z uporabo umetnih hormonov, ki ne more zagotoviti absolutne varnosti. Imejte v mislih, da ne nadzorujejo, kaotično sprejem duphaston brez recepta, lahko vplivajo na motnje v prebavi.

Pri tem je treba spomniti, da je žensko telo v zelo občutljivem obdobju nosečnosti otroka, da ne omenjamo otroka, popolnoma odvisen od matere. Torej ni treba tvegati zdravje, tako sam in otroka. Ne želim, da bi ta članek je spodbudila popolno odpoved hormonskih zdravil. Ne smemo pozabiti, da je v resnici, mnogi od spočetja prišlo po prejetju duphaston. Vendar pa je le v primerih, kadar je pravilno ugotavljanje vzroka neplodnosti.

Komentarji

Duphaston pri načrtovanju nosečnosti 2

Anna

Dekleta, želim povedati svojo zgodbo, nenadoma nekdo prišel prav po mojih izkušnjah. Sem načrtovano nosečnost za dolgo časa, več kot dve leti. Moj mož in jaz sva zdrav način življenja, pri čemer Vitaminka, športu, ampak, žal, iz nekega čudnega razloga, za mene, tako dolgo pričakovano nosečnost še ne napreduje. Sem obupal in šel k zdravniku. Bilo je grozno, sem bil zelo strah, da slišim nekaj strašno diagnozo, ki zahteva drago zdravljenje, se je bala, da mi nikoli ne bi mogla imeti otrok ... Ampak zdravnik me poslušali, se je nasmehnil ob mojih strahov in me imenoval Djufaston od 15 do 26 dnevnega ciklusa. Ko sem videl dva trakova na test, sem bil zelo vesel !!! Po nasvetu zdravnika, sem nadaljeval, da se to zdravilo, saj ne more biti sam preklicati. Ampak želim poudariti, da ni pobochek nisem. Kmalu bo rodil moj najljubši dolgo pričakovano otroka! Dekleta, želim vsem, ki želi - postati mumije !!!

Svetlana

Ko sem šla k ginekologu in rekel sem si želel, da bi rodila zdravega otroka, sem napisal, da jemljejo folno kislino in Duphaston (10 dni od 16 dni po začetku menstruacije). Sem zanosila takoj, ampak šele po 6 mesecih po začetku sprejem. Ampak moj ginekolog rekel, da je to zelo dobro, saj sem kmalu 30 let. Po nasvetu ginekologa, sem nadaljeval, da se djufaston do 15 tednov, nato pa postopno odpraviti. Med nosečnostjo nisem imela nobenih težav, moje Artemka 3 mesece.

Jeanne

Ko je zdravnik napisal v mojem grafikonu diagnozo "običajno splav"jokala sem za 2 dni. Mislil sem, da nikoli ne bi imela otroka. Potem sem šel do plačanega zdravniku, in je rekla, da pri sprejemanju duphaston Še vedno se lahko zgodi. Bil sem skeptičen, je rekla, ker prej je bilo veliko let poskusov in veliko splavov v zgodnji nosečnosti. Kljub temu, sem začel, da bi Duphaston. Vzel sem ga dvakrat na dan in 16 na teden, zdaj imam 35 tednov in vse je dobro.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Opusti duphaston med nosečnostjoOpusti duphaston med nosečnostjo
Duphaston med nosečnostjoDuphaston med nosečnostjo
Duphaston pri načrtovanju nosečnostiDuphaston pri načrtovanju nosečnosti
Djufaston na zamudo - za kaj in kako nareditiDjufaston na zamudo - za kaj in kako narediti
Duphaston med nosečnostjoDuphaston med nosečnostjo
Djufaston zamude pri mesečniDjufaston zamude pri mesečni
Duphaston med nosečnostjo: priročniki, kontraindikacije in pregledi djufastonDuphaston med nosečnostjo: priročniki, kontraindikacije in pregledi djufaston
Duphaston med nosečnostjoDuphaston med nosečnostjo
Duphaston med nosečnostjoDuphaston med nosečnostjo
Duphaston med nosečnostjoDuphaston med nosečnostjo
» » » Duphaston pri načrtovanju nosečnosti

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea