Kupi mini dojenček - njegovo breme ne vlecite

Moja hčerka od prvih dni zelo ljubi, da je v njegovih rokah. Odločil sem se, da bomo zagotovo morali neke vrste izvajajo toliko časa, da obdrži otroka in premikanju postelja je bila trda. Tudi gospodinjskih opravil kopičijo. Moja hči res ni želel, da bi sedel pri miru, od mene oddaljen celo samo nekaj metrov. V dveh mesecih od maja, in sem uporabil zanko, je samo vezani na pasu pasu tkiva. Torej, ko je moj otrok dobil 5 kilogramov, je postal neprijetno preveč zategniti trebuh. Študiral sem informacije in pregled na internetu. Za zdaj, veliko različnih vrst nahrbtnike za otroke različnih proizvajalcev. Bil sem zelo zainteresirane kupe (HipSeat). To platformochka s pasom, ki lahko sprejme otroka, držal za roko.

Kako izbrati in kupiti HipSeat, zakaj raje Mini Baby

Iz različnih barv Hipsitov, sem takoj všeč Mini Baby. Veselo tiskanje vezja v obliki živali, kot da pripravi otroka, izgleda zelo srčkan. V tem hipsita bež možnosti, luč v ozadju, in rjavi vzorec. HipSeat Izgleda zelo elegantna in dobro z različnimi oblačili. Odločil sem se, da se takoj naročite in nazaj, ki se obrača kupe v nahrbtniku. V spletni trgovini AliExpress je bila njegova cena dvakrat nižja kot ruski.

Torbica za otroka.

HipSeat MiniBaby primeren model z naslonom.

opis

sama Hrpe je platforma, sedež za otroka, ki je polkrožno obliko. Izkazalo se je, da je temelj iz katerega koli materiala, kot pene, vendar gostejše in močnejše. Pokrijte je dobro napeta in pritrjena z zadrgo. Sedež je pritrjen na široko, mehko pasu. On fastens z ježkom prišit na vrhu sredi nje pas zaponke fasteksy. Dolžina je lahko nastavljiva fit.

Žep na širokem pasu.

Širok pas in pasu z močnim fasteksy.

Uporaba HipSitom nekaj mesecev, ne morem poudariti prednosti tak poseben model z naslonom:

  • širok, mehak pas z Velcro dobro;
  • fasteksy zanesljiv visoko na pasu;
  • oblazinjene naramnice rame;
  • platforma je nagnjen proti pasu;
  • snemljiv žep na hrbtu;
  • oži na platformi nazaj;
  • priročno držalo nazaj HipSitu.
Na zadnji dopolnjuje modela.

Odstranljiva naslonjala za HipSitu reševati na zadrgo.



Naslonjalo je trdno pritrjen na platformo z zadrgo in dvema gumboma - na vogalih. To je mogoče namestiti vnaprej in ko Hrpe že nosil, tudi z otrokom v njem.

Utrinki iz uporabe HipSita

Dokler ne moja hči ni sam premikati, sem se nekaj ur kupe, pogosto s hrbtom. Sedaj je otrok že aktivna v plazenje in hojo podporo, včasih pa si želi, da se na ročaje ali moram iti z njo v drugo sobo, v kuhinjo. Zato Hrpe še vedno zelo pomaga. 9 kilogramov - zelo veliko težo. In ko boste morali nekaj narediti v hiši in nam hodi močno nazaj.

Nahrbtnik za opravljanje svojega otroka.

Z izrezane nazaj modelom postane polnopravni nahrbtnik za nošenje otroka.

Na ulici in v trgovini z nahrbtnikom na podlagi hipsita udobno in lepo, papež tudi obstaja hči. naš otrok je zelo vesel, da je očitno, da je tudi priročen. Dojenčki lahko ogledate na vse okoli, da vklopite svojo glavo, roke in noge klepet. Mirno spi, naj pri utrujene.




Naj razložim, kaj zgoraj naštete dobre lastnosti pri konstrukciji. Časi so priročno, ne drsi, je bil premeščen s trakovi, ni in ne drgnite.

Velcro in snap kavelj zanesljiv, enostavno pritrjeni in ne odpnejo spontano. Naklon platforme omogoča preprosto za otroka. On zdrsne malo, oklepa staršev, se pravi, ni vse obremenitve teže na hrbtu, in dojenček se lahko sprostijo. To je še posebej dobro, če otrok zaspi.

Zmanjšal nazaj in mreže žep z odpnejo dobro v vročini. In žep je zelo priročno. Lahko, da vaš mobilni, denar in ključe, če ne želite, da bi vrečko in oblačila nimajo žepov.

Prostoren žep.

Uporaben žep, prikladno reševati na hrbtni strani z zadrgo.

In nekatere slabosti gradnje. Subjektivni modela pomanjkljivosti, bi se odzvali:

  • Ne snemljivi pasovi;
  • visoko postavljeni povezuje zanke trakovi.

Mini Baby nosijo zelo enostavno in hitro. Vendar pa so pasovi sešiti, zato ne morejo čez več na hrbtu. Sling preprečuje propadanje pasu, vendar je zelo težko zapel sama.

Trakovi in ​​povezovalni trak.

Povezovanje Sling trakove je precej visoka.

Na splošno sem zelo vesel in izgled, ter oblikovanje hipsita Mini Baby. In kar je zelo pomembno, da je udoben in hči. Z njim, lahko rečem, da je njeno breme - ne povleče.

Elizabeth, 28 let,
Mama Alice devet mesecev

Moja hčerka od prvih dni zelo ljubi, da je v njegovih rokah. Odločil sem se, da bomo zagotovo morali neke vrste izvajajo toliko časa, da obdrži otroka in premikanju postelja je bila trda. Tudi gospodinjskih opravil kopičijo. Moja hči res ni želel, da bi sedel pri miru, od mene oddaljen celo samo nekaj metrov. V dveh mesecih od maja, in sem uporabil zanko, je samo vezani na pasu pasu tkiva. Torej, ko je moj otrok dobil 5 kilogramov, je postal neprijetno preveč zategniti trebuh. Študiral sem informacije in pregled na internetu. Za zdaj, veliko različnih vrst nahrbtnike za otroke različnih proizvajalcev. Bil sem zelo zainteresirane kupe (HipSeat). To platformochka s pasom, na katerem&hellip-

vrednotenje

videz:
Enostavnost uporabe:
zanesljivost:
Kazalnik "cena-kvaliteta":
98

odlično

Povzetek: Na splošno sem zelo vesel in izgled, ter oblikovanje hipsita Mini Baby. To je priročno, da njega in njegovo hčerko.

98
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Izdaja 2. Ali je mogoče pripraviti na steni?Izdaja 2. Ali je mogoče pripraviti na steni?
Otroška loft bedOtroška loft bed
Načini izvajanje zanko - na bokuNačini izvajanje zanko - na boku
Kako izbrati in kupiti zanko za novorojenčka?Kako izbrati in kupiti zanko za novorojenčka?
Kako kravato lepo mini oblekoKako kravato lepo mini obleko
Kaj izbrati: ergo nahrbtnik Baby nahrbtnik ali "kenguru"?Kaj izbrati: ergo nahrbtnik Baby nahrbtnik ali "kenguru"?
Kako izbrati najboljši zapredek za novorojenčke ali to storite samiKako izbrati najboljši zapredek za novorojenčke ali to storite sami
Sling otrok: kako izbrati pravo mateSling otrok: kako izbrati pravo mate
Prvi sling šal za novorozhennogo: kako izbrati in kaj iskatiPrvi sling šal za novorozhennogo: kako izbrati in kaj iskati
Kako izbrati skuterja za vašega otrokaKako izbrati skuterja za vašega otroka
» » » Kupi mini dojenček - njegovo breme ne vlecite

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea