Izdaja 3. otrok zaspal - in moja mama srečna, kaj vse je potrebno za srečo?

Avtorjev stolpec Marina Khodorenko "Mama gazebo."

Marina Khodorenko.Lep pozdrav vsem! Končno sem dozorela za naslednjo zadevo za naše "gazebo". Kaj napisati danes, sem predlagal, da se mamo iz foruma - Anna. Hvala. Zelo rad, da podžigajo in prisiliti, da komunicirajo, in da me ne pokvari s svojo pozornostjo.

tako Govorimo o naši krohotulkah in naše sanje. Ne vem, koliko imate otroke, ne vem, fant ali dekle, vas ne vidim, ampak zagotovo vem, da če iščete odgovore na svoja vprašanja, nato pa vi - skrb, vendar pa je zelo utrujena mama, ki je pravkar nujno potrebujejo za spanje. Torej, kaj je dobil skupaj, da bi razpravljali o tem, kako, na koncu smo odložil svoje otroke, zato so tiho in mirno snuffle v svojih posteljah, kakor tudi nam materam preveč spijo, vodenje "jezičke na vrhu".

Draga moja, ne morem ti povedati, da sem vedel, da 100% recept kako naj si drobtine spanec, ampak da ti povem o mojih izkušnjah, sem lahko tudi. Spal na vaše zdravje!

Kot sem dajanje svoje otroke spat - 7 učinkovite metode

Verjetno veste, da imam tri fante. višji 12 let - to je otrok, ki je v celoti na umetnem hranjenju, in vse težave s spanjem, se ne morem spomniti. Seveda ne govorim o tistih obdobjih muke, ko ima otrok kolike, se je ne zdravi, ali je "šel" zobe. To preprosto mora biti izkušen. tako moj najstarejši otrok miren spanec, dober tek in nasmejan narave. Se je zbudil, ko je potrebno jesti, ali pa za spremembo plenico. Na srečo, je hrana zelo hitro steklenico kuhano in zastokal in mešamo, pravijo, ay - sem v iskanju hrane, zadah, zadah, zadah nima časa, da raste v jok, ki traja od svetlobe faze spanja prebujati. Steklenica hitro piti, in s čisto vestjo, smo spali do 5. ure zjutraj. Da, Petelini lahko preverite: ob 5:00 zjutraj zbudil, da mojih starejših 3-yoh let in je bil nekako ni pomembno, da je oče prost dan, in zelo "hotstsa" ležijo v postelji.

Povprečni. Oh, dekleta. Z njim sem se potrudil kup načinov za spanec. Na splošno, Stopka imam zelo okusno otroka, in zelo rad dobro osvežitev. In zato, ker ves čas je bil malo mojega mleka, nato pa je to storil pogosto ... zelo pogosto ... zelo, zelo, zelo - preochen pogosto - vsake pol ure, in to se je zgodilo, in 15-20 minuti. Hotel sem dobro spati, samo toliko, da ne more posredovati, kako.

Na predvečer porodu, sem prebral nekaj knjig, ki je govoril o prednostih tesno ovijajo noč. Toda, kot je otrok je imel zlomljeno ključnico, nas to ne pride v poštev.

Video: Barboskiny - 17 serije. Lace (risanke)

Že da je v bolnišnici, sem imela koristi od vsega se je zgodilo, smo Vzeli smo bradavico. Seveda, to prihrani veliko. In če menite, da je bradavica slab, slab ugriz, vam zagotavljam, da to ni tako. Najpomembneje je, da čas, da se osvoboditi, in bo vse ok. Ne morem reči zagotovo, da z dudo življenje lažje, saj je moj najmlajši ne bi dudo, ki niso poskušali, če ni poskusil, in ki so modeli niso poskusili, vendar nihče ni izšlo. Zagotavljam vam, - je veliko težje preživi do enega leta brez dude.

Torej, sem prebral enega več knizhentsiya, v kateri ukvarjal z otrokom in utero okolju, to je, hrupa, na katero je otrok navajeni, in da nekako pomirja. To je govoril o črevesne hrupa, na delu srca, zvoki, ki so v vodi, se zdi, da je veliko močnejša in se zdijo svetlejši. Prav tako so bili podani nasvete o tem, kako bi dal otroka spat. Takrat sem jih našel "sesa iz prsta." Nikoli si nisem mislila, da jih aretirajo resno, in, poleg tega pa se bodo uporabljale za vašega otroka. Vendar, življenje so mi dali zelo uporabna in koristna.

Video: Barboskiny - 19 serije. Nadzor nad sebe (risanke)

1. Močna monotono hrupa



Prvič umiriti Stopku, smo vključeni sesalnik, in ga s tem spravila v posteljo. To je, kako smo in snuffle na delovni enoti, ampak "Dr. Chu" je dobro, in starši v moji glavi se je začela z "obroč". Jaz sem samo čudil, kako je to storil s takim hrupom bo polegel. VENDAR je všeč. Glavni pogoj za to pravilo, da se nauči malo hrupa, da ga skoraj takoj po rojstvu, ker so zelo hitro pozabili, kaj se je zgodilo z njimi v maternici.

Video: ogledov 100 krat whinnying 4:00))))))))))))

2. hoja z avtomobilom

Potem smo bogat mož odločil, hrup sesalnika, se nadomesti s hrupom stroja. Mama, na obrazu, tiho smrčanje v postelji doma, in očka, umnichka moj dragi, daj mami odmor in odnesel otroka v avtu. Nekako, je toliko hrane vaš otrok ni potrebna. Hvala bogu, je bilo malo časa, ko je moj Stepashka ni bil lačen.

Na zadnjem delu avtomobila popolnoma vlije.

3. monotono sikanje v uho otroka

Jaz sem samo mogel pomiriti svojo kaprizku: Pravkar sem zasikal v uho: Mamochkin občutek toplote in vonj števila, otroška hitro pomiril in zaspal. Pravijo, da ne naše črevesje, in otrok jo zaznava (medtem ko je mamica v Tum) z glasno sikanje. Pravkar ste shipite sh-sh-sh-sh-sh, izdihu zvok za dolgo časa, monotono glasen. Če ste vpleteni v dihanju ali prakso joge, si ni težko. Vendar, tudi če nimate te sposobnosti, mislim, malo vaje, boste zagotovo uspelo. Spet, glavna stvar tukaj, za začetek "Peči" jih ne regali, da se otrok ni pozabljen.

4. nošenje v kenguruja

Ker Stopka različnih otroški debelosti, je imela dostojno težo. zato ga nosite na roki za dolgo časa - ni lahka stvar. Očka neobremenjen moje roke in ga odnesel v kenguruja. Samo ne razumem, ki se hitro obupal. Mislim, da je očka bil pripravljen iti na sina :)) Lulu hitreje)




Oče je sin na kenguruja in hoče spati, in njegov sin v obeh očeh.

5. Dve prijatelji in sorodniki s srcem

Včasih se mamica in očka, preveč, lahko svoje zadeve. Samo želim sedeti drug ob drugem v miru in gledal dober film, ne jerking na vsakem Vohka "lyalyusika". Konec koncev, starši potrebujejo tudi počitek, živcev - ne likati!

zato, brat, včasih smo šli v posteljo skupaj. Nekoliko vragolije in komuniciranje med seboj, moja dva materni srce sladko spi.

Brata sta spala skupaj.

6. udobno spanje skupaj

Naša postelja je bila lepotica, in nismo uporabili. vendar odraslih postelja - majhno letališče. Spali smo z Stopkoy, že ogradili ločena sedišča in postelja stanja. Takoj, ko je začel vrteti in stoka, da ga krmijo. Baby, ne zbujam, neguje in nadaljeval, da izginejo.

V postelji staršev udobno.

Sanje sladke sanje.

7. Predlog bolezen na rokah

Moj mlajši - neomajen kositer vojak, otrok, ki skoraj nikoli ne spi. (To je malo čudno, otrok od prvega dne dojila samo, vendar brez blažilnikov - bradavic, je ne bi).

Sleepless otrok.

- Mama ni spal, sem te gledal!

Sem se izgubila med glasnim zvokom, tako da ne delujejo, je avto do določene starosti ni všeč - ni bilo euthanize, v kenguru nošenje je bilo nemogoče - šibka nazaj in držal glavo slabo. Spala skupaj, da ne bi, ker je preselil, in letališče postelja ni. Tam je bil le eden - nošenje na rokah ali stalen jok, in kot živčne celice otroka je neprecenljivo, potem pa do solz, sem poskusil, da ne bi, tako nosijo na rokah.

Ampak, kljub vsem mojim naporom, se je ohranil do zadnjega: celo zaspal, poskusite, da se zavedajo, kaj se dogaja, in nadzor nad mamo. Kaj pa, če bo šla nekam ali dal v posteljo?

Mi leti prej in pol, vendar je še vedno spala slabo. Kdo prihrani le eno stvar - Bed-nihalo. Sidi mama noč in gugalnica. Pazite svoj miren spanec.

Zato sem pa tudi, kar potrebujete dober nasvet in pomoč. Bom vesel, da slišim vaša priporočila in praktične nasvete. Se vidimo kmalu!

Preberite druge edicije stolpec »Mama paviljon."

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Rojstni dan pozdrav možemRojstni dan pozdrav možem
Čestital mami za rojstni dan. V verzih in proziČestital mami za rojstni dan. V verzih in prozi
Pesmi o mamiPesmi o mami
Moja mama je čarovnicaMoja mama je čarovnica
Kako naučiti otroka, da zaspi na lastnoKako naučiti otroka, da zaspi na lastno
Uspavanka za dojenčke & ldquo; spanjem, moja draga, spanja & rdquo;: besedila in akordiUspavanka za dojenčke & ldquo; spanjem, moja draga, spanja & rdquo;: besedila in akordi
Rojstni dan pozdrav papežaRojstni dan pozdrav papeža
Izdaja 10. Ur, zadnja poteza!Izdaja 10. Ur, zadnja poteza!
Otrokov način do enega mesecaOtrokov način do enega meseca
Izdaja 5. Bayu, bye, bye, hočem spati na strani, moja mama je pela pesem, in nočna noč bo šel!Izdaja 5. Bayu, bye, bye, hočem spati na strani, moja mama je pela pesem, in nočna noč bo šel!
» » » Izdaja 3. otrok zaspal - in moja mama srečna, kaj vse je potrebno za srečo?

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea