Kaj kupiti za novorojenčka - je potrebno in kaj ne

potrebne stvari za novorojenčka

Kaj kupiti za novorojenčka - je potrebno in kaj ne

Spomnim sem, ko se bliža čas nastanka otroka, sem odhitela v trgovinah in izberite želene predmete. Jaslice, sprehajalci, kopel, pazi sprehajalci, skakalci, itd In sem bil pripravljen porabiti zadnji denar za nakup teh stvari. Zdaj ko gledam nazaj, se zavedam, da so nekatere stvari, ki sem kupil preprosto ni koristna. Ampak potem, ko ste prebrali pametne knjige, sem bil pripravljen za nakup do vseh otrok v trgovini :).

Ne hitite v nakup, menijo, kjer boste spali novorojenčka, ki se kopajo, kakor vam je ljubše, da hodi (z voziček ali zanko). Po živijo v 5. nadstropju nočem pol dneva gredo gor in dol. Seveda potrebna oblačila za novorojenčka je potrebno in ni vredno varčevanje, ampak za pridobitev velikega dragih predmetov ni vedno upravičena.

Pri mojih izkušnjah lahko povedo, kaj kupiti za novorojenčka prvič ven stvari, in se odločite sami, kaj potrebujete in kaj ne. In to ne velja samo za velike nakupe, vendar pa lahko tudi veliko malih prazno nakupovanje, da se je treba izogibati. Na primer, Nisem prišel v priročnih grudootsos (Če bi bilo potrebno, da se odcedi, roka je bolj priročno) steklenica (Do dveh let tityu zanič, ampak nekje od 10 mesecev. Naučil piti iz skodelice. Ampak to ni bilo potrebno, in odvračala od steklenice) dude (Jih je vse pljuval) krtačo za česanje sladko skorjo (Plitvo otroški glavnik je bolj priročno) termometer za sobo in vode (Lokotko poizvedba voda bilo lažje) in prenosni otroški ležalnik (Moj sin trznil v spanju, če je zibelka zaniha. Toda z zidarskimi odri, posamično).

Kaj morate kupiti za novorojenčka v prvih mesecih življenja - veliko stvari:

Z velike stvari pretehtati vse prednosti in slabosti, ki kupuje. Po ves denar, bo trajalo kar nekaj, ampak na koncu, lahko te stvari izkazalo, da je popolnoma neuporabna.

1. pladenj.

Najem -, da je treba za novorojenčka
Če ne živijo v občinski kopel in imate dostojno pogled (ki niso zajete s plastjo rje ali umazanije ne oprane) :), pa je povsem mogoče storiti, ne da bi ga nakup. Enostavno pranje dober kopel pred kopanje otroka. Tako bo še bolje. Obstaja veliko načinov za dojenčke usposabljanja in doječe dojenčke kopanje. In v majhni kadi, to ne deluje.

Če boste kupili kad, zelo udobno z njo, uporabite stojalo pod njo.

2. Prevoz.

Buggy - tisto, kar potrebujete za novorojenčka
Hotela sem voziček zelo pogosto, in ne skolechko ni žal, da jo je kupil.

Nekateri nasprotno, čez nekaj časa zavedajo, da jih ne potrebujejo invalidski voziček. Še posebej, če živite na tleh 5 in zgoraj, in se nenehno dogaja gor in dol vozička brez dvigala ni zelo zaželena. V tem primeru je bolj primerna sling.

3. jaslice.

postelja - kaj kupiti za novorojenčka
Ta točka je enaka po vaši presoji. Ker je večina staršev po dveh tednih od neprespanih noči, spreminjajo svoje misli na račun ločenega spanje in se gibljejo k sodelovanju s spanjem. In mati in otrok dobi dovolj spanja bolje mirnejši. Torej, kaj naj si mislim pred nakupom jaslice, če jo potrebujete. Samo v odsotnosti posteljica vam ni treba porabiti denar na blazino, in druge malenkosti za posteljice.

Če se odločite za nakup, nato jaslice s pričakovanjem za rast najmanj treh let. In da so jaslice bilo mogoče odpreti krila na eni strani, da bo v prihodnosti lahko otrok samostojno plezati in izhod iz zibelke. Res všeč posteljo, kot na sliki zgoraj, sem prišel popolnoma, kot skupaj in hkrati ločeno. Višina je nastavljiva za jaslice veliko posteljo. Če sem srečal to idejo jaslice, potem bi kupil boljši.

Iz svojih izkušenj lahko rečem, da imam posteljo večino časa samo stal in nam postregli :) garderobo. Nisem spal v svoje otroke.

4. Visoka stol.

Otroški stolček - kaj kupiti za novorojenčka
Še enkrat, stvar ni obvezna. Z lahkoto lahko storite brez njega. Še posebej, če imate majhno stanovanje in dodaten prostor ni na voljo.

Smo prvi otrok v redu brez blatu. Živeli smo skupaj s starši in prostor v stanovanju je bila zelo majhna, in v kuhinji običajno na voljo le 50 kvadratnih centimetrov kjer, kot ga je dal ??? Zato ni pridobila stol. S prihodom drugega otroka, smo se preselili v bolj prostorno stanovanje in se odločil za nakup otroške stole, ne pa kupil samo otroški visok stol in otroško mizo majhen in dva stola (smo sedaj dve mladiči :)) jesti pa je bolj priročno kot splošna miza, vendar to ni obvezno kupiti otroka. Za isto mizo, da bi jedli bolj zanimivo kot ločeno. Mi se bomo za mizo v večernih urah, zato so jedli čez dan na svoji mizi in večerja je lahko z nami.

5. previjalna miza.

kaj kupiti za novorojenčka - spremenljiva miza
Ločeno je pridobiti plenalny miza, zapravljanje denarja. Seveda v hiši že ima delovno mizo. je zelo primerna za plenice. Veliko mojih prijateljev mamo dobil skupaj dobro ovita v postelji.
Včasih sem konvencionalne mizo za plenice in masažo. Lahko tudi prestaviti malo pohištvo v hiši in izpostaviti le nekaj mesecev mizo ...
In če kupijo, ga lahko kombinirate z jaslice in tabel, se mi, da je možnost všeč:



postelja - kaj kupiti za novorojenčka

Kaj kupiti za novorojenčka - Posteljnina razmišlja, da dojenček spi ločeno:

1. Velikost vzmetnice v bajti.

vzmetnice - kaj kupiti za novorojenčka

2. Blanket -2 kos.

odeja - kaj kupiti za novorojenčka

Ena topla, drugi tanjši, je lahko tudi plaid.
Uživali smo odejo s kameljo polnilo in odejo.

3. podlog ni potrebna. Proti letu bo mogoče kupiti otroka blazino. Ali pa preprosto spremeniti dom starih perja blazine - vzglavnik otroka.

4. listi - 10 kosov. Če otrok ne uporablja plenice potrebujejo veliko in če se uživa, se 3-5 kosov. dovolj.

List je tisto, kar potrebujete, da kupite za novorojenčka

Odlična izbira za liste z elastičnim trakom okoli robov:




5. prevleke za kritje - 2-3 kosov.

prevleke za kritje je, da morate kupiti za novorojenčka

6. povoščeno platno.

povoščeno platno v jaslice za novorojenčka
Iz osebnih izkušenj lahko rečem, da je bila najboljša naša povoščeno platno vedno savdepovskogo tip povoščeno platno velika. 1 x 1,5. Torej, kot otrok sem napisal nepodetski :) majhna kleonochek preprosto ni dovolj. In uvoženi kitajski kleonochki hitro raztrgana in v okvari.

7. brisače.
Če imate v hiši brisače niso dovolj, potem kupi eno za vašega otroka veliko in nekaj manjših brisač. In če so v dovolj hiši, samo eno od obstoječih brisače nekaj kosov za otroka.

Kaj kupiti za novorojenčka - prvo pomoč:

Zdaj daje komplet prve pomoči je prav v hiši dirka. I, in prvi otrok in predstavljena na sekundo. Zato se ne mudi za nakup. Ko ste darovali, jih preveri in pridobi manjkajoče stvari. Seveda, če imate država naredi tako majhne darila za novorojenčke, da je treba, da zaloge prvo pomoč se bo.

Baby komplet za novorojenčka:

Otroški komplet prve pomoči - kaj kupiti za novorojenčka

1. Baby Cream - Uporablja se za masažo in jih je mogoče namazati po kopalnih novorojenčka

2. bombažne blazinice - bolj priročno za čiščenje šobe. le morali slediti previdni, da ne potisnite palico toliko v globino.

3. Sterilna vata - vedno uporabna, je lahko velika vyazt meshochke. Ona izvajajo novorojenček pralni obravnava popka, čista ušesa in nos.

4. Obliž sterilno - nekaj za vsak slučaj

5. Jod in briljantno zeleno za obdelavo pupochka

6. peroksid za ravnanje z popkovna rana

7. Dojenčki prah ali govorec - potresemo z rdečico na telesu.

8. zelišča: kamilice, dedovanje Kopanje novorojenčka

Video: Praktične stvari in neuporabna nakupi za otroka

9. pipete - par, za vsak slučaj (nenadoma izgubil eno :)) - pride prav v primeru prehlada, zakopal nos v kapljice.

10. Pear - preprosta ali posebna aspirator za sesanje sopelek. - Sem služil kot sesalnim hruške, druge aplikacije, sem ugotovil, da ni ... ni imel klistir.

11. para cev - To velja, če otrok je količnih. (Ne vedno prišel prav, je možno, da jo kupi kasneje, če je potrebno.)

12. Seme koper ali komarčku - ta semena varijo kot travo in zaliti z nekaj novorojenčka ne mučijo GAZ avtomobilov.

13. Telo Termometer - V primeru dviga temperature v novorojenčka obdobju bolezni.

14. Majhni otroci glavnik - koristno, če bo novorojenček nabirajo sladko barvo skorje. Glavnik se lahko nečesana. Ampak najprej morate glavo za mazanje olja (sončnično), nato pa v kadi, medtem ko jo kopanju nežno schesat. Je ne odtrgati naenkrat, je bolje, da se razdeli v dva sklopa.

15. Mali škarje - za obrezovanje nohte.

16. Termometer za vodo - po vaši presoji, nisem ga uporabljate.

Video: Kaj potrebujete za novorojenčka | Spreminjanje tabele | Pred dostavo | nosečnost Nemčija

17. Termometer za prostore - po mojem mnenju, tudi nepotrebna stvar.

Preostali del zdravil je bolje, da pridobijo, če jih potrebujejo, kupijo. In ne pozabite, od časa do časa (približno 1 krat 3 mesece. Brskanje komplet prve pomoči in brez usmiljenja, da mečejo zdravila v izdihanem rokom).

Kaj kupiti za novorojenčka oblačila - seznam in fotografije stvari

Glejte temo: doto za novorojenčka jeseni

Naročite se na posodobitve na mestu in zanimivih idej, povezanih z otrokom bo poslano na vaš e-mail:

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako izbrati voziček za novorojenčkaKako izbrati voziček za novorojenčka
Kaj kupiti novorojenčka?Kaj kupiti novorojenčka?
Katere so stvari, ki jih morate kupiti za otroka?Katere so stvari, ki jih morate kupiti za otroka?
Seznam stvari za dojenčkeSeznam stvari za dojenčke
Katere so prve stvari za novorojenčka?Katere so prve stvari za novorojenčka?
In obleka za pridobivanje otroka iz bolnišniceIn obleka za pridobivanje otroka iz bolnišnice
Kako izbrati obleko za novorojenčka?Kako izbrati obleko za novorojenčka?
Kaj potrebujete za novorojenčka sprehode in zabaveKaj potrebujete za novorojenčka sprehode in zabave
Otroška oblačilaOtroška oblačila
Kaj morate kupiti novorojenčka zimoKaj morate kupiti novorojenčka zimo
» » » Kaj kupiti za novorojenčka - je potrebno in kaj ne

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea