Srečanje s porodniškega doma - kako izpolniti ženo iz bolnišnice

kako izpolniti ženo iz bolnišnice

Srečanje s porodniškega doma - kako izpolniti ženo iz bolnišnice

To se je zgodilo dolgo pričakovano dogodek, ki so čakali 9 mesecev - boste postali ponosni oče sina ali deklico. Hvala moji ženi za to čudovito darilo življenja in želijo, da bi bilo prijetno, najboljši način za pripravo na odpust iz bolnišnice. Problem, kako izpolniti svojo ženo iz bolnišnice, običajno razdeljen na tri komponente:

1. Kako se pripraviti na odvajanje? Najprej in predvsem, kaj se zahteva od mladega očeta - je pripraviti stanovanje za srečanje z materjo otroka. Treba Hiša treba očistiti, oprati tla, police, okna, se prepričajte, da gredo čez najbolj nedostopna, vendar pa, kot pravilo, najbolj zaprašenih kotih in cubbyhole. V nobenem primeru se ne sme uporabljati pri čiščenju vse gospodinjskih kemikalij in čistil poleg dojenčka milom in vodo. Če še niste kupili jaslice, voziček, kopel, spreminja miza in doto za dediča (Naslednik), potem to storite, medtem ko je njegova žena v bolnišnici. Nakup plenice, lahko raspashonok varno zaupa babice, ki jih prav tako lahko in vse izprati z otroško milom, nato pa zlikane na obeh straneh. Vaša skrb je, da pripravi polico v omari ali predalu v predalnik za shranjevanje oblačil in otroških oblačil. Ne pozabite kupiti vzmetnice in postelja niz v zibelki, zelišč (kamilice in dednega) za prvo kopanje za obdelavo popkovna rana potrebujejo Zelenka, vodikovega peroksida. Vsa druga zdravila in otroške dodatke, če so potrebni, narekujejo svojo ženo po telefonu.



2. Kaj morate citat? Kako praznujejo? Za ekstrakcijo se boste morali, da bi v bolnišnico pokrovom, obleko, 2 plenice (tanki in Flanelski), kapo, kapo o razrešnici med hladno sezono, nogavice za otroka. Pripravite vrečko za mojo ženo, ki je zložljivo obleko se je odločila za odvajanje, kozmetika, kopel dodatki. Ne pozabite, da kupujejo moja žena rože, sladkarije zaposleni v bolnišnici vnaprej razpravljati o tem, če bo naročil slovesno izjavo, s streljanjem na video kamero. Če želite, da si ustrelil ekstrakt, Advance rezervacije je z lokalnimi delavci.




Za takšne proslave morajo biti fino oblikovalec šopki, ki krasijo vaše praznovanje. Ti so, mimogrede, se lahko naročite v spletni trgovini, ki bo pomagal prihraniti čas.

Na izjave, najverjetneje boste prišli do svojih bližnjih sorodnikov, stari starši in celo prijatelji lahko. Če se žena počuti slabo sam, tudi po porodu ali sramežljivi o svojem videzu (tako se zgodi, da je v bolnišnici nima niti tople vode za pranje), ni treba zbrati veliko množico, da se srečujejo in organizacijo razkošne proslave. Enako velja za domačo pojedino, je najbolje, da preživijo prvo noč v tesnem krogu družine, organizacija lahka večerja. Ne pozabite, da je tvoja žena - doječa mati, in ona ni mogla jesti zelo veliko (včasih zelo priljubljene) hrane, pitje alkohola, saj ni nujno, da jo razburjena in postaviti na mizo, polno vseh vrst jedi in pijač.

3. končno, Pripravite darilo priljubljeno in otroka! To je lahko ne le diamantni prstan, in goreč izjava o ljubezenskih pesmi sam, v pismu iz srca, ki bo shranjen kot vaš družinski dediščina. Ne kupujte ženo žganja, močan vonj rož ali sladkarije, zdaj pa je treba vse, in čokolada za doječe matere - to je še vedno tabu. Hug najljubša, poljub, da svoje roke na to lepo parcelo, ki ste čakali po dolgih 9 mesecev, to povejte svojemu otroku, koliko ga ljubiš, magnetek vsekakor razumem vaše občutke, mu prvo igračo. In potem namesto nakupa drobtine in ga preizkusite sami in swaddle uspavati!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Žena darilo ob rojstvu otroka: najboljše rešitve in vprašljive možnostiŽena darilo ob rojstvu otroka: najboljše rešitve in vprašljive možnosti
Preberite rusko ljudsko pravljico "mož žena odstavljeni na zgodb"Preberite rusko ljudsko pravljico "mož žena odstavljeni na zgodb"
Preberite ruske ljudske pravljice "aristokratske gosi"Preberite ruske ljudske pravljice "aristokratske gosi"
Kako najti ženo iz bolnišnice?Kako najti ženo iz bolnišnice?
Odpust iz bolnišniceOdpust iz bolnišnice
Preberite rusko ljudsko zgodbo "o grozljivih zgodb: Brother mrtev"Preberite rusko ljudsko zgodbo "o grozljivih zgodb: Brother mrtev"
Preberite rusko ljudsko pravljico "gospoda in njegovo ženo"Preberite rusko ljudsko pravljico "gospoda in njegovo ženo"
In obleka za pridobivanje otroka iz bolnišniceIn obleka za pridobivanje otroka iz bolnišnice
Preberite rusko ljudsko pravljico "in-kaj-sem jaz?"Preberite rusko ljudsko pravljico "in-kaj-sem jaz?"
Žena darilo za otrokov rojstni danŽena darilo za otrokov rojstni dan
» » » Srečanje s porodniškega doma - kako izpolniti ženo iz bolnišnice

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea