Linex pomirjajo najmanjše tummies

Kolike in motnje blatu pri dojenčkih - absolutno naravni pojav. Kljub temu je njihov nastop je skrb ne samo za otroka, ampak tudi starši. Za bolečine v obraz, obstaja veliko načinov, a vedno bolj pediatri, predpisane v teh primerih zdravilo Linex. Kako učinkovit in varen ta probiotik za mlade bolnike? 

vsebina

Akcijski in učinkovitost Linex

Linex - zdravilo iz skupine, probiotikov, normalizacijo črevesno mikrofloro. Mlečno kislinska bakterija vsebuje zdravilo v suhi obliki, kadar je dvignil v želodcu "oživi" in začnejo hitro razmnoževanje. Hvala za to "umetno" premakniti v telesu se vzpostavi naravno ravnovesje mikroorganizmov.

Črevo za novorojenčka je bila sprva popolnoma sterilna. Postopoma pa se skupaj z materinim mlekom v telesu spadajo v bakterijah, ki niso vedno koristni. Kršitev mikrobno ravnovesje vodi do dysbacteriosis.

kapsule Linex

Linex - zdravilo za normalizacijo črevesne mikroflore, ki je odobren za uporabo v prvih dneh življenja

Aktivne sestavine lahko priprava Lineks:

  • pH zasuk v razmerju črevesja proti oksidaciji (naravno zahtevane stopnje), s čimer se spodbuja uničenje patogenih mikroorganizmov;
  • zagotoviti optimalne količine proizvodnjo encimov, ki so potrebni za postopek prebave;
  • podpirajo presnovo žolčnih kislin in pigmentov;
  • stimulira proizvodnjo vitamina C in K, povečanje obrambo telesa;
  • proizvajajo snovi z antibakterijsko.

Ko že govorimo o učinkovitosti Linex, je treba opozoriti, da se pomoč ne vedno in ne za vsakogar. To je zaradi nestabilnosti črevesno mikrofloro novorojenčka.

Sestavek in vrste droge

Linex linije predstavljajo tri spremembe - Linex, Linex Linex Forte in otroki - ki so različno sestavo in oblika s podaljšanim sproščanjem.

Linex za otroke

Lineks za otroke na voljo v obliki praška za pripravo suspenzije

Linex vsa zdravila se lahko uporablja za zdravljenje otrok od prvega dne življenja. Izbira med in Linex Linex Forte, mora zdravnik upoštevati:

  • zlasti novorojenčka organizem;
  • trajanje in intenzivnost negativnih simptomov.

Linex colonizes črevesje v širokem območju od koristnih mlečnokislinskih bakterij, vendar zaradi nizke koncentracije je veliko počasneje, kot Linex Forte.

Sestava Linex - tabela

 oblika sproščanjemaktivna snovpomožnih snovi
LinexKapsule za oralno dajanje
  • Lactobacillus acidophilus;
  • Bifidobacterium infantis;
  • enterokoki fetsium.
  • dekstrin, laktoza;
  • magnezijev stearat;
  • krompirjev škrob;
  • želatina;
  • metil hidroksibenzoat;
  • propil;
  • titanov dioksid.
Linex Forte
  • Lactobacillus acidophilus;
  • Bifidobacterium animalis BB-12.
  • Valium;
  • Brezvodna dekstroza;
  • titanov dioksid;
  • krompirjev škrob;
  • mikrokristalna celuloza;
  • rumeni železov oksid;
  • Bene prašek Sinergija 1 (inulin in zmesi dekstroze, fruktoze in saharoze);
  • magnezijev stearat.
Linex za otrokePrašek za izdelavo suspenzijBifidobacterium animalis DSM №15954maltodekstrin

indikacije

Skupna indikacija za Linex je dysbiosis - stanje, ki ga zahodne medicine zavrnil, vendar hkrati zelo pogosto diagnosticirana v Rusiji. Praviloma je Linex indicirano za naslednje simptomov pri novorojenčkih:

  • Dojenčkov kolike (pogoj značilnost 2-4 mesecev);
  • Bolezni blato (driska, zaprtje, sprememba barve v zeleno, videz sluznice in drugih vključkov).

Dodeljevanje Linex novorojenčkov in preprečevanja:

  • zdravljenje z antibiotiki;
  • za oblikovanje normalne črevesne mikroflore, ko umetno hranjenje (v ta namen, pediatra, je na splošno priporočljivo opraviti redne dva tedna preventivno seveda Linex intervale trimesečnih).

Kontraindikacij, stranski učinki in medsebojno delovanje z drugimi zdravili



Linex je kontraindiciran pri:

  • dedno intoleranco za galaktozo, laktaze pomanjkljivosti ali sindrom malabsorpcije glukoze in galaktoze;
  • povečana občutljivost na katero koli drugo sestavino zdravila.

Linex Forte

Zdravilo Linex drugačen majhen seznam neželenih učinkov in kontraindikacij

Stranski učinki jemanja zdravila lahko vključujejo alergične reakcije, kot so:

  • izpuščaj;
  • srbenje kože.

Navodila za Linex ugotavlja odsotnost kakršnih koli značilnosti interakcije zdravila z drugimi zdravili. Probiotik lahko hkrati imenovan z antibiotiki in kemoterapijo.

Navodila za uporabo

Določi Linex novorojenčka, določiti načrt zdravljenja in odmerka je lahko zdravnik - pediater ali neonatologa. Potek zdravljenja ali preprečevanje probiotikov, kot pravilo, je dovolj dolg - od dveh tednov do enega meseca, glede na namen in potek bolezni.

Linex dati otrokom trikrat dnevno v rednih časovnih presledkih.

Navodila za zdravila priporoča, da se Linex, medtem ko jeste, da se prepreči negativen vpliv želodčnega soka na mlečnokislinskih bakterij.




Novorojenčkov ne morejo pogoltniti kapsule, tako da bi morali pripraviti neke vrste "suspenzija": vsebino želatinski lupini, da se raztopi žličko vrele vode ali mleko. Prejeta sredstva lahko dajo otroka v kateri koli primeren način - z žlico, iz steklenice, ali preko brizge.

Lineks je brez okusa in vonja, zato tudi zaznani malčki. Shranite to zdravilo na "redčenju" prepovedan, je treba pripraviti tik pred uporabo.

Kaj lahko zamenjate Linex za novorojenčke

Če za enega ali drugega razloga Linex ne ustreza svojega otroka (ni bilo alergijski izpuščaj ali drog preprosto ne deluje), odvisno od situacije, lahko zdravnik predpiše drugo probiotik, prebiotik ali zdravilo, namenjeno za reševanje podobnih problemov.

Prebiotiki (npr Hilak Forte) razlikujejo od probiotikov (ki vključujejo Lineks) s tem, da vsebujejo same ne bakterije, vendar le snovi, ki prispevajo k pojavu dobrega počutja in koristnih mikroorganizmov. Tako pogosto, da poveča učinek prebiotikov danih sočasno s probiotiki.

Namestniki Linex -Table

imeoblika sproščanjemaktivna snovpričevanjekontraindikacije
Probiotiki in prebiotiki
Bifidumbacterin
  • sveče;
  • liofilizatov za gošče;
  • prah.
bifido bakterija, adsorbirane na aktivnem oglju
  • črevesne dysbiosis;
  • akutna črevesna okužba;
  • okužb s hrano;
  • SARS;
  • kronična bolezen pri lezijah v prebavilih;
  • kronično zaprtje;
  • sindrom malabsorpcijski;
  • diareja pri bolnikih, ki prejemajo dolgotrajno zdravljenje z antibiotiki in drugih antibakterijskih zdravil.
preobčutljivost za zdravila
Atsipolkapsule
  • živeti Lactobacillus acidophilus;
  • polisaharid kefir zrna.
  • črevesne dysbiosis;
  • stanje, ki vodi do razvoja dysbiosis;
  • podhranjena;
  • preprečevanje dysbiosis.
Lactobacterinliofilizatov za suspenzijoLactobacillus acidophilus
  • črevesne dysbiosis;
  • bolezni ustne votline.
Probifor
  • prašek;
  • kapsule.
bifido bakterija, adsorbirane na aktivnem oglju
  • akutne in kronične črevesne okužbe bakterijske in virusne narave;
  • okužb s hrano;
  • driska;
  • črevesna dysbiosis.
Bifilizliofilizatov za suspenzijo za oralno
  • Bifidobacterium bifidum;
  • lizocim.
  • črevesne dysbiosis različnega izvora;
  • črevesne disfunkcije;
  • akutnih črevesnih okužb.
Hilak forte (prebiotik)kapljice za oralno dajanje,Vodne substrat presnovni produkti bakterij
  • kršitve fiziološke črevesne flore;
  • sindrom prebavnega insuficienca, dispepsija;
  • driska, napenjanje, zaprtje;
  • gastroenteritis, kolitis;
  • alergijska bolezen kože;
  • salmonelozo.
Druge droge uporabljajo za lajšanje kolike in zdravljenje bolezni prebavil pri otrocih
PLANTEXGranule za pripravo za sprejem raztopine notranjosti
  • izvleček komarčka sadja;
  • Eterično olje koromača.
  • krči v črevesju s šibkimi prebavne motnje;
  • prehod od dojenja z drugimi vrstami energije.
  • preobčutljivost na zdravila;
  • malabsorpcijski sindrom galaktoze ali glukoze;
  • zmanjšane aktivnosti laktaze;
  • galaktozemije.
Espumizanemulzija za oralno dajanje simetikon
  • Simptomi napenjanjem: trebuha, napihnjenost, povečana tvorba plina;
  • črevesne kolike.
  • preobčutljivost na zdravila;
  • ileus.
 Beybikalmkapljice za oralno dajanje,olja iz komarčka, janeža in metebolezni gastrointestinalnega trakta, ki jih spremlja napenjanje in napihnjenostpreobčutljivost za zdravila

Priprave za normalizacijo črevesne mikroflore in lajšanje kolike - galerija


Zdravniško mnenje o učinkovitosti probiotikov pri dojenčkih

Do danes, med pediatri ni soglasja o diagnozi "dysbiosis" in učinkovitosti - probiotiki. Večina Ruski strokovnjaki menijo, da je dysbiosis - bolezen, ki jo je treba zdraviti. Zahodni zdravniki, kot tudi mnoge slavne mame post-sovjetski dr Komarovsky Eugene O. taka diagnoza ne priznavajo.

Kot je za učinkovitost probiotikov je Komarovsky pravi, da vsebujejo koristne bakterije na vse, tudi najbolj ugodne pogoje, ne more doseči črevesje živ - preprosto umrl pod vplivom želodčnega soka v želodcu več.

Enotno stališče na Komarovsky, in o zdravljenju infantilne kolike. Po njegovem mnenju, kolike - je naravno stanje telesa novorojenčka, in res učinkovitih zdravil, ki lahko ublaži trpljenje otroka, preprosto ne obstaja. Mladi zdravnik svetuje staršem, da preprosto počakati zunaj tega obdobja, ki traja približno tri mesece.

Dr. Komarovsky od dysbiosis - video

Mnenja staršev

Mnoge matere v prvih nekaj mesecih otrokovega življenja se soočajo s težavami otroških prebavnega sistema. V prvih mesecih življenja mojega sina, smo pogosto imeli drisko, smo se zelo dolgo ni bilo mogoče najti formulo za otroka, in še en obisk na otroškem kliniki, naš pediater svetoval, naj predloži Linex za otroke. Za mene je zdaj prvo zdravilo za motijo ​​mojega sina. Linex brez vonja, vedno sem jo dodajte zmesi in otrok sploh ne opazijo sprememb v sestavi, potem ko se mikrofloro pride nazaj na normalno in bolj mehko blato nas ne moti. 

alena01811

https://irecommend.ru/content/neobkhodim-v-aptechke-dlya-detok

Z drogo morala soočiti dva moja kiddies Linex - najstarejši v primeru zastrupitve, Jr., je že v bolnišnici za preprečevanje disbioze pri jemanju antibiotikov (zdravljenje novorojenčkov zlatenica). Če sem iskren, je učinek v obeh primerih nisem opazil koli. In ne tako dolgo nazaj, sem prebral, da Linex nanaša na droge z nedokazano učinkovitosti, t. Da. "Dysbiosis" diagnoze v smislu, v katerem je epidemija dal naše zdravnike, ne najdemo nikjer drugje na svetu. To je vredno razmisliti - če nam ne zaslužiti denar? Pri nakupu, ko se je pritožil zaradi visoke cene zdravila. Na splošno, jaz ne priporočamo kapsule Linex, t. Da. Za vse svoje cilje, so neučinkoviti. Samo še en hyped drago dudo ...

Ragneda

https://otzovik.com/review_1412347.html

Sem se naučil o Linex, ko sem rodila sina, ki se je mučil z trebuh, se ni vrnil v normalno stol, dva meseca smo živeli na Bifidumbacterin, vendar se stanje ni izboljšalo, in to je naš pediater svetoval Linex. Po enem tednu na sina in stol sem normalizirajo pridobljeno normalno barvo. Od takrat smo bili neločljivi Linex, vedno pomaga, če imate drisko, pri jemanju antibiotikov. Prav tako želim poudariti, da kapsulki zelo udobno.

ketty2719

https://otzovik.com/review_116175.html

Ni skrivnost, da do sedaj, da je otrok danes ob rojstvu morali kolonizirajo črevesje bakterije. Na splošno smo imenovali to Linex. Mislil sem, da po poteku mojega otroka prilagoditev dela črevesa in kar je najpomembnejše - izginejo riganje in drisko po vsakem dojenju. In to kljub dejstvu, da je moja prehrana. Ampak opažam, da ni posebej učinek po zaužitju zdravila. In zato mislim, zakaj sem ga vzel na vse, ki ste jo bolje plenice paket kupili. Moj otrok, ko sem bil prisiljen potisniti bakterije po spanju, kričanje, jok, in na koncu polivanja mleka, verjamem, tudi z zadnjimi bakterij. Koga sem slabše? Ubogi otrok trpi najmanj 20 minut pred jedjo. 

Mahochka

https://irecommend.ru/content/somnitelen-ego-effekt

Lineks - priprava probiotikov skupine - zdravila, katerega sestava vsebuje žive mlečnokislinske bakterije. Bil imenovan za prve dni otrokovega življenja za lajšanje kolike in anti-črevesno dysbiosis. Kljub mešane kritike, veliko mater pravijo pozitiven učinek zdravila: izboljšuje stol odpraviti bolečino. V tem primeru, stranski učinki in kontraindikacije Linex je praktično ni.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako in zakaj naj bi lineks dojenčkov?Kako in zakaj naj bi lineks dojenčkov?
Probiotiki za otrokeProbiotiki za otroke
Linex BabyLinex Baby
Fort Hilak za otrokeFort Hilak za otroke
Učinkovitost lineksa BabyUčinkovitost lineksa Baby
Bifiform med nosečnostjoBifiform med nosečnostjo
Linex dysbacteriosis nosečaLinex dysbacteriosis noseča
Linex BabyLinex Baby
Linex BabyLinex Baby
Bifidumbacterin BabyBifidumbacterin Baby
» » » Linex pomirjajo najmanjše tummies

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea