Kaj ime Anna

Video: Ime vrednosti. Anna

Pomen imena Anya

Video: Ime vrednosti. Anna

Trenutno v Rusiji, ime Anna je v prvem 10ke v priljubljenosti, in to ni presenetljivo.

Video: Kaj je ime Anna? Na počitnice, Anna!

Glavna razlika med imeni. Zodiac Devica se šteje. Barva, ki je srečen za dekleta in ženske z istim imenom - rdeča. Patroni svetovnih rastlinskih in živalskih vrst: Rowan in Hare oz. Primeren letni čas - poletje.

Pomen imena Anna. Njene korenine Hebrejski, prevedena iz jezika ime pomeni - ". Ob milost" "sladko", "mirovanja"

PSIHOLOGIJA. Anin želja po resnici pogosto igrajo triki na njej, ker niso vsi pripravljeni sprejeti tako brezkompromisno spremljevalec ali prijatelja. Te punce so zelo izbirčen in zahteven. Iz študij problem verjetno ne bo prišlo, ker imena lastnika odličnega spomina. To pomeni, da so obljube in ne pozabite, za dolgo časa.



ODNOSI. Nikoli ne zavrne pomoč, vedno pripravljeni, da se odzove na katero koli trpljenje. Pridite na pomoč vsakomur, tudi če se ne zahteva. Že v vrtcu, lahko opazimo, da je Anya - tanko in ranljivo dekle. Vzgojitelji in učitelji so verjetno, da bi bila zadovoljna s sladko temper.

HOBBY. Zelo rada ročna dela. Včasih je celo postane njihovo življenje kliče. ne more biti vseeno, živali v zgodnjem otroštvu v hiši potegnil kuža je mucek. Pri tem je zelo iskreno ne razumejo nezadovoljstvo staršev. Še posebej radi Anya Lemiti z mlajšimi otroki: bodo vedno našli na igrišču otroka, za katerega si lahko ogledate.




ZDRAVJE. Anna večinoma trpijo zaradi prebavnih bolezni krhkih kosti. Da bi se izognili težavam, ki jih potrebujete, da vzgoja otroku dekle željo za zdravo hrano, bogato z vitamini in kalcijem. Ne pozabite na viziji, obiščite z okulistom malo bolj pogosto kot drugi otroci.

Komentarji

Alain: "Moja Anne vedno dobi svojo pot. Bila je samo stara 3 leta, in je bila tako vztrajna, da tudi oče ne more obvladati s svojim značajem "

Natalija: "Moja hči je preveč trmasta in pametna punca. Res rad igral z otroki in živalmi. V naši hiši že in ribe, ter pes in mačka in želva, vendar je vse malo. Glavna stvar je, da je bila skrb in skrbi za vse sama, da ne povzroča težav mojega moža "

Anne (24): "Na trme ne strinjam, če je bilo dano dober nasvet, se prepričajte, da za njo, vendar se to zgodi zelo redko. Bolj pogosto kot ne, bom slišal kaj pravijo, in ne, kot je bil tekoč. Toda v iskanju resnice in pravice - je pritrdilen. Res ne maram, ko ljudje ležijo ali poniževanje "

Anna (stara 30 let): "Opazil sem, da so vsi moji prijatelji z enakim imenom zelo simpatično dekle, tako kot jaz. Za ostalo, smo precej drugačna. Mi smo združeni, razen da je prijaznost in ljubezen šibkih "

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Značilnosti žensko ime milanZnačilnosti žensko ime milan
Lev z belo bradoLev z belo brado
Anna Snatkina noseča?Anna Snatkina noseča?
Imena za dekletaImena za dekleta
Sodobnih ženskih imen in vrednostiSodobnih ženskih imen in vrednosti
Myshka.ruMyshka.ru
Beautiful Ruski ženske imena poklicati svojo hčerkoBeautiful Ruski ženske imena poklicati svojo hčerko
Imena za fanteImena za fante
Anna je bila mati SnatkinaAnna je bila mati Snatkina
Kako izbrati ime za vašega otroka?Kako izbrati ime za vašega otroka?
» » » Kaj ime Anna

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea