Nosečnost fant in dekle razlike

Nosečnost fant in dekle razlike

vsebina:

Razlike nosečnost fant in dekle

Zdaj je bilo veliko vprašanj v zvezi z načrtovanjem otrokovega spola, da nosečnosti posebne dekle ali fant. Mnogi ljudje verjamejo, da nekateri ukrepi lahko poberete želeno besedo pri zanositvi.

Kot zdravniško ugotovi, jasne razlike v nosečnosti fant ali dekle ni (razen raziskovalnih ultrazvokom) ostaja priljubljen vraževerja in zgodbe žensk v porodu. Bilo je tako osebna izkušnja in deliti enega od naših bralcev Svetlana Davydenko.

Povedal vam bom o mojih osebnih izkušenj

Nosečnost fant in dekle razlike 3

I - srečna mama! Bil sem srečo, da poskusiti in videti kot dekle in fant. Vendar pa so posebni ukrepi niso sprejeti, in še več, kar lahko rečem, da se v celoti strinjam z medicinskega vidika, da ni podvojenih zakoni ne obstajajo. Vsaka nosečnost je individualno in poteka na svoj način.

prvi vtisi

Dekle - pred začetkom menstruacije dni čutiti rahlo mravljinčenje v desni jajčniku, ki se boji kaj resnega, je kmalu ugotovila, da to dolgo pričakovano nosečnost.

Boy - ni bilo mravljinčenje, in več o zamudi menstruacije dni popolnoma pozabljene, vendar je bilo res 2 meseca.

Test

Dekle - je preizkus je pokazal komaj vidna druga traku.



Fant - skupina je bila ločena.

Čeprav sta bili obe testi izvajajo v enakem časovnem intervalu.

toksikoze

Girls - prvi teden malo bolan zjutraj, nato pa do 15 tednov bruhanje od vrste hrane, da ne more jesti skoraj do rojstva.

Boy - ne slabost ni bilo, vendar je v zadnjem mesecu je bilo toksikoze od neprijetnih vonjav z mano (kateri koli).

muhe

Dekleta - kot veliko sladkarij - pecivo, čokolada, sladkarije, pecivo, vendar je bila to edina želja med pogovori z moj zvesti "beli prijatelj".

Boy - agrumi, soljene ribe, in veliko sira - sem lahko jedel kilograma to v enem dnevu.

videz




Dekleta - scary obraz okrašene konstantno zabuhlost, temne lise, je lepota šla popolnoma, čeprav ne pride ven na cesto.

Boy - kaj je bilo tako in ostal krasijo samo trebuh.

trebuh

Z dekletom trebuha je vidna vsem, tudi če jo nazaj, ko je zabrisana bolj v bokih in je okroglo obliko. In fant - raztegne naprej, rahlo pekoč in od zadaj v celoti ni bilo mogoče videl (morda zato ne mudi za prevoz in dati prednost - preprosto niso videli prvič).

placente

Girls - na sprednji steni.

Boy - na zadnji steni.

perturbacija

Dekleta - komaj čutil, plapolajo le kot metulj.

Boy - močno brcnil, tudi zaradi njega ročaj, noge, pogosto trebuh ples v dobesednem pomenu baby skokih.

zgaga

Pravijo, da se pojavi v zadnji fazi nosečnosti in označene z njihovo izražanje rasti las pri plodu. Ampak sem bil ravno nasprotno - tako otroci so se rodili s hudo lasmi malo, svetlenkie.

Zgaga z dekletom ni bil močan, nekaj dni za celih 9 mesecev. S fantom - je moral vzeti tablete, anti-anksioznost zgago, da je po vsakem obroku.

To so zakoni, če jih je mogoče uporabiti v praksi - ne vem. Za mene kot edinega ultrazvok in da ni vedno mogoče zanesljivo ugotoviti prihodnje spol otroka. In kaj vaši občutki še vedno svoje spomine. Po nosečnosti - je čudovito in vedno nekaj posebnega.

Nosečnost fantje in dekleta ZDA razlike

Foto Ultrazvok - stranski pogled.

Nosečnost fant in dekle razlike 1

Foto Ultrazvok - pogled od spodaj.

Nosečnost fant in dekle razlike 2

Video: Inside Poglej nosečnost. Deček ali deklica.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Določanje spola otroka na srčni utripDoločanje spola otroka na srčni utrip
Je mogoče določiti spol otrokaJe mogoče določiti spol otroka
Kako določiti spol otroka v zgodnji nosečnosti?Kako določiti spol otroka v zgodnji nosečnosti?
Fant in dekleFant in dekle
Kako veš, da otrokov spol z znaki?Kako veš, da otrokov spol z znaki?
Spol otroka na mizi VangaSpol otroka na mizi Vanga
Kako določiti spol otroka?Kako določiti spol otroka?
Kako zamisliti dekle, folk metodeKako zamisliti dekle, folk metode
Določanje spola otroka na ultrazvokuDoločanje spola otroka na ultrazvoku
Koledar namizni določitev spola otrokaKoledar namizni določitev spola otroka
» » » Nosečnost fant in dekle razlike

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea