Silvestrski meni za otroke

Silvestrski meni za otroke

vsebina:

Srečanje Novoletni vedno označene s praznovanjem otroštva. Na ta praznik za vso državo je veliko idej in misli o tem, kako za kritje praznično mizo, kaj bi dal zapreti prijatelje in sorodnike ljudi. Vsak človek si zapomni občutke magično noč, se vračajo svoje misli v daljno otroštva. Izdelava počitnice meni, da ne more prezreti interesov otrok, ker bo jedel odrasli ne vedno koristno in zanimivo za otroke. Treba je upoštevati otroških željah za novoletno mizo in nato hrano v barvitih in zanimivih jedi, se prepričajte, da pustite v srcih otroškem smislu te pripovedi.

zelenjava "pod ledom"

sestavine:

  • Brstični ohrovt - 25 gr;.
  • cvetače - 25 gr;.
  • brokoli - 25 g;.
  • korenje - 25 g;
  • Prečiščena voda - 250 ml;
  • želatino instant;
  • malo soli.

Priprava:

Otrok se lahko zaračuna temeljito oprati v topli vodi zelenjave, in moja mama, medtem, razstaviti cvetača, brokoli na socvetje ločeno. Nato bo treba očistiti in narežemo korenje kosov majhnosti in brstični ohrovt, je dovolj, da se razdeli na polovice. Nato so vsi zelenjavo zmešamo in kuhamo v vodi, in se ji doda malo soli. V nastali zelenjave brozge mama je potreben, da se raztopi želatino in ga zmešamo z dobljeno mešanico zelje in korenje, ki jih je treba predhodno damo v skledo solate. To polnilo damo v hladilnik za temeljito strjevanjem. Za vsak ukrep, ki poskušajo pritegniti otroke.

Banana v čokoladi

Silvestrski meni za otroke 1

Video: Izobraževalni risanke - Učenje črk Ai

sestavine:

  • mleko - 250 ml;
  • Kakav v prahu - 1 žlička;
  • banana (prednostno zrelo) - 1 kos;.
  • sladkor - pesek - 2 žlici;
  • nariban čokolade.

Priprava:

50 ml mleka zmeša s kakavom - prašek in preostalih 200 ml mleka, da dobimo parafinskega ogenj in počakamo, da zavre. Potem boste morali dodati kakav, namažejo s sladkorjem in izklopite štedilnik. Medtem ko je nastala pijača ohladi, lahko otroku pomaga očistiti lupino banan in ga narežemo na majhne rezine v obliki krogov in nekaj jih pustimo za nadaljnjo predelavo v končni jed. Z uporabo celuloze kosmov v mešalnik banan in pijačo, včasih dodamo košček sladoleda. Končni pijača se lahko okrašena z rezinami banane.



Raca z pomaranče

Silvestrski meni za otroke 2

sestavine:

  • raca dojk - 2 kosa;
  • juha - 0, 5 skodelic;
  • čebula - 1 glava;
  • oranžna - 2 kosa;
  • sladkor - pesek - 2 žlici. žlice;
  • Prečiščena voda - 1 žlica. žlico;
  • malo soli.

Priprava:

Dojke predhodno kuhamo v slani vodi. Za pripravo omake bo treba toplotno pekač in potresemo s sladkorjem v vodo z žlico. Potem pa je treba dodati sok ene pomaranče, pritiska, ki se lahko zaračunajo za otroka. Mama sesekljano čebulo in jo dodamo k omaki. Dobljeno zmes segrevamo do vrenja stanje in vlili v pripravljen brozge. Kuhani račja prsa širijo v posodo s keramično prevleko ali peko. Duck prsi potrebujejo pečico v pečici približno 10 minut, nato pustimo, da se nekoliko ohladi in prelijemo s pripravljeno omako.

Brusnice v slana

Silvestrski meni za otroke 3




sestavine:

  • Sveže brusnice - 500 g;
  • jajčni beljak - 2 kosa;
  • sladkor v prahu - 200 gr.

Priprava:

Brusnice morali pranje in sušenje na brisačo. Treba je bič beljake in jih potopite v brusnice. Potresemo z prahu pecilni sladkor stanja in se širijo na vrhu brusnice. Jagode so posušene na listih papirja, in sladka sladica je pripravljena.

puding "snežni zamet"

Silvestrski meni za otroke 6

sestavine:

  • mleka - 1 žlica;
  • zdrob - 2 žlici. žlice;
  • jajčni rumenjak - 1 kos;
  • . Vanilin - 1 TSP;
  • . Sladkor - pesek - 1 TSP;
  • maslo - 15 g;
  • za dekoriranje končni jed, lahko uporabite sveže sadje ali pločevinkah sadja.

Priprava:

Zdrob je treba zavre, dodamo na vanilijo, sladkor, maslo, rumenjak in vse dobro zmešamo. Dobljeno zmes damo v obliki - katerikoli obliki, pre-mazani površinsko masla, in jih v hladilnik, da se ohladi. Po nekaj ur sladico širijo v posodo in okrašena z različnih vrst sadja.

Krompir pod snegom

Silvestrski meni za otroke 4

sestavine:

  • skuta - 200 g;
  • drobnjak - pero 3 ali 4;
  • kisle smetane - 1 žlica. žlico;
  • surove krompir - 1 ali 2 kosa;
  • rastlinsko olje.

Priprava:

Krompir je potrebno lupino, opere, suhe, krtača z oljem in se razdeli v dve enaki polovici. Vsak odsek je ovit s folijo in ga da v peč, segreti na 200 ° C. Drobnjak drobno rezati z nožem, skute pretlačimo z vilicami in zmešamo s kislo smetano. Vse komponente je treba premagati z mešalnikom in malo soli v. Pripravljen krompir je treba, da se ohladi in ležala na vrhu mase sira.

Video: Vroče glavne jedi za novo leto 2016 novoletnem meniju riba morsko ploščo v pečici s sirom receptov New rib

Zvezde na božično drevo

Silvestrski meni za otroke 5

sestavine:

  • trsnega sladkorja - 200 g;
  • moke - 360 g;
  • zdrobljene mandlje - 100 g;
  • kokoš jajce - 2 kosa;
  • maslo - 200 gr.

Priprava:

Sladkor in mandlji zmešamo. Naredite dobro vožnjo v 2 jajci. Talos olje mora biti povezan z moko in mešamo. Prenos obeh nastale mase in zgnetemo. Odstranite končal testo v hladilniku in ga pustite eno uro. Valjani kolač 3 - 5 mm izrezali zobnika in pečemo 15 minut. Nekaj ​​zvezd pripravljenih za zaviti v folijo in visi na božično drevo. Druge zvezde se lahko dovaja baby čaja ali soka.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Meni otrok v 7 mesecihMeni otrok v 7 mesecih
Meteor in drugie.match revanšMeteor in drugie.match revanš
Najboljši recepti za otroke do novoletni miziNajboljši recepti za otroke do novoletni mizi
Meteor in drugi. Snowy progaMeteor in drugi. Snowy proga
Leopold. Zaklad LeopoldLeopold. Zaklad Leopold
Sinichkin koledar. zimaSinichkin koledar. zima
Meteor in drugi. nogometne zvezdeMeteor in drugi. nogometne zvezde
Novo leto praznovanja zunaj mestaNovo leto praznovanja zunaj mesta
Zelenjava v kitajščiniZelenjava v kitajščini
Praznujte novo leto domaPraznujte novo leto doma
» » » Silvestrski meni za otroke

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea