Olga KABO rodila sina

Znana ruska igralka - Olga KABO rodila sina

. Njena hči zelo vesel pojav brat, je želela, je bil njegov brat, ni moja sestra, da ni med "konkurence". Olga mož, ko je izvedel za svojo bodočo očetovstva, za nekaj časa brez besed sreče, mimogrede, je že postal dedek. Otrok je bil imenovan v čast svojega dedka, Victor Izvajalec mož.

Olga KABO in Nikolaj Razgulyayev ne načrtuje, da bodo imeli skupnega otroka. Oba imata otroke iz prejšnjih zakonov. Olga - 13 let stara hči, Nicole ima vnuka s strani najstarejšega sina. Po treh letih zakona, Olga KABO možu povedala, da je noseča, kot posledica Olga KABO rodila sin Nicholas Razgulyaevo.

Olga KABO rodila sina

Našla jo je zahvaljujoč kave. Ljubila vsako jutro popijte skodelico kave s cimetom, ampak en dan sem spoznal, da ni mogel niti pogledati na vašo najljubšo pijačo. Ona je test nosečnosti, ki pa niso verjeli rezultate, pojdi k zdravniku, zdravnik potrdil nosečnost. Mož te novice z izgubo.

Potem ko mu je povedala novico, je bil malo zmeden, dolga tišina, postopoma zbira pogum, nato pa je dejal, da je bil srečen. Kasneje je dejal, da ne bi dolgo, da se zavedajo, da bo njegov sin pod svojim vnukom, da le ne spada v njegovo glavo.

Olga KABO rodila sina

Hčerka Olga Kabore od presenečenja v solzah. Dekle je zelo zaskrbljen zaradi moje mame, ona bo sposobna preživeti pozno nosečnost. Ona skrbi, tudi zame, kot za 13 let, je nekoč bil edini. Moja hči med nosečnostjo Olga KABO vprašal, ali bo ona všeč toliko kot prej. je tudi zahteval, mati, da se strinjate z otrokom, ki se rodil, je fant, tako da je moja mama jih ne bi primerjal. Izkazalo se je, da otrok poslušal prigovarjanja sestre, Olga KABO rodila sina. njena mati, ki ga je obudil pravi gentleman je obljubila.

Olga KABO rodila sina



Olga KABO priznal, da novinarji, ki ni imel pojma, kako pravilno vzgajati fante, tako da je proces v celoti zaupa svojim možem in hčerko. Ime novorojenčka fant je bil izbran kot hčerko in moža. Nosečnost Olga KABO opravljati težka, je imela težave udeležuje družabnih dogodkov in nato skupaj s svojim možem. Na eni je prišel v svetlo rdečo obleko prilegajo, tako je zanikal, da stereotip, da bi morale ženske samo vlecite za dimenzije oblačila.

Olga KABO Ni skrivnost, da živi srečno s svojo sedanjo moža. Z možem, se je srečala po naključju v ulici. Ona parkiran avto v bližini Petrovsky Passage, sem prišel ven in videl Nikolaj. Bil je zelo vztrajen in odločen človek, ki se ne boji, da okrepijo in se seznanijo z lepo žensko.

Olga KABO rodila sina

Video: Olga Freimuth prvič prikazan SON

Bukutno sladkarije obdobje je bilo zelo kratko. Olga je priznal, da novinarji, ki samo v prvih letih zakona, sem spoznal, kaj je "zlata" zraven njega, da ga poznajo bližje. Mož ne pusti ustvarjalno kariero igralke, kar je še dodatno osvojil njeno srce, ker je njegov predhodnik na nasprotno zahteva, da ji gospodinja. To je eden izmed glavnih razlogov za ločitev.




Za dolgo časa po ločitvi Olga je bila sama, je priznala, da ni bila zelo srečna z moškim, zelo malo ljudi je bilo omogočeno, da odpre svoje srce, bolj malo moških, ki so lahko v bližini lepih in močnih žensk. V svojem življenju je bil Nicholas. Priznal je, da novinarji, ki je predlagal, da Olga, ko je menil, da odkrito, njena čustva so njen odnos res. Ni testi urediti Nikolai ženo ni, ga ni poročala, koliko zasluži lastnik. Za Olga je bil velik prijetno presenečenje.

Priporočeno branje:

Olga Buzova noseča?
Eugene Feofilaktova noseča

47-letni Irina Bezrukov noseča

Olga Gazhienko noseča

Video: Olga Freimuth rodila sina z neznancem

Kate Middleton je noseča?

Evelyn rodila Downov Bledans

Svetlana Permyakova izvrtina

Mary rodila trojčke Boltneva

Video: Olga Freimuth imenoval oče cvoego otrok

Vaenga rojstvo sina

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Agnes Ditkovskite noseča?Agnes Ditkovskite noseča?
Anna Snatkina noseča?Anna Snatkina noseča?
Agata Mutsenietse nosečaAgata Mutsenietse noseča
Shakira je nosečaShakira je noseča
Yana Rudkovsky ne počuti dobro v drugi nosečnostiYana Rudkovsky ne počuti dobro v drugi nosečnosti
Olga gazhienko nosečaOlga gazhienko noseča
Irina tiran nosečaIrina tiran noseča
Yana Rudkovsky nosečaYana Rudkovsky noseča
47-Letni Irina Bezrukov noseča47-Letni Irina Bezrukov noseča
Christina Aguilera je rodila hčerkoChristina Aguilera je rodila hčerko
» » » Olga KABO rodila sina

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea