Ursofalk: zdravilo za zlatenico za novorojenčka. Navodila za uporabo.

1Skoraj opazili vsakih starši po rojstvu novorojenčka zlatenico. To je zelo pogosta bolezen, vendar je začasna in enostavno obdelan

, ko ga vsi pediatri poznajo in vedo, kako ga boriti.

V povprečju, neonatalna zlatenica prehaja nekaj tednih in ne pušča nobenih posledic. Vendar, če je z zamudo, to lahko negativno vpliva na zdravje dojenčka. Zato je pomembno, da ne, da bo zamuda zlatenica, jo pravočasno zdravljenje.

Zakaj je zlatenica?

Ob rojstvu je novorojenček organizem rekonstruiran na nov način življenja podpore. Posledica tega je razdelitev fetalnega hemoglobina, nato pa na njenem mestu prihaja nova "normalno" hemoglobina.

Vendar se tvori razpad fetalnega hemoglobina bilirubina, ki sama zelo strupen.

Poleg tega je tudi zelo težko izstopiti iz telesa, zato se kopiči v telesu novorojenčka, ki povzroči porumenitev kože in zrkel.

V tem primeru se jetra zagotavlja bilirubin do glukuronsko kislino, kar zmanjšuje škodo bilirubina in pomaga odstraniti iz urina. Vendar pa je pri novorojenčkih jetra še vedno slabo razvit, zato pogosto Glukoronsko kislina ni dovolj, zato prekomerno kopičenje bilirubina. V tem primeru je smiselno piti posebnih zdravil, pomagati majhno telesno ukvarjajo z zlatenico, kot Ursofalk.3

Kaj je predpisana Ursofalk?

Če se zlatenica po dveh tednih ne izgine, se otrok lahko imenuje analize, ki določajo raven bilirubina v krvi. Celotna dvotedensko obdobje, morajo dojenčki biti pod skrbnim nadzorom zdravnikov. Če testi potrjujejo visoko raven bilirubina, ki jih je izdala posebne pripravke, kot so Ursofalk.

ursofalk Ščiti jetra, To pospešuje proizvodnjo encimov, ki pomagajo telesu razgraditi bilirubin in ga odstrani iz telesa. Jetra, prejela veliko podporo, je zdaj sposobna soočiti s presežkom bilirubina in preprečevanje kernicterus.

Jedrska imenovana zlatenica, pri katerem surovo bilirubin doseže možgane in se začne, da se uniči možganske celice. resna škoda nastane, ko zlatenica možgani, ki lahko pusti pomembne posledice za prihodnost. Zato je še posebej pomembno, da se prepreči kernicterus.

Dr. Komarovsky o zlatenice pri novorojenčkih



Navodila za uporabo

2Baby ursofalk je na voljo v 250 ml suspenzije, poleg tega pa je kapsula, vendar so ponavadi predpisana za odrasle za otroke. Vključeni merilna žlica mora imeti volumen 5 ml. Zato je najbolje, da se Ursofalk večer pred spanjem.

V nobenem primeru ne samozdravijo! Tako lahko enostavno škoduje otroku. Potreba za zdravila in potrebnega odmerka je treba izračunati na podlagi analize zdravnik. Vse zdravljenje mora potekati pod njegovim nadzorom.

22Spregovorimo o zdravljenju zheltushki pri novorojenčkih doma.


smo povej, Smecta kako vzgojiti za otroke. Če želite prejeti zdravilo.

Pri nas naučiti, Zakaj je driska pri novorojenčku.

kontraindikacije

Absolutno kontraindicirana ursofalk dati otroke, ki imajo bolezni v naslednjih kategorijah:

  • Resna bolezen jeter
  • Kršitve trebušne slinavke del
  • Okvara delovanja
  • Vneta žolčevoda

neželeni učinki

  • Nespečnost, anksioznost brez razloga
  • alergija
  • Bruhanje in refluks
  • pogosteje blato
  • Opozorilo! Če se prav vloga lahko moteno jetrno delo, ki jih je mogoče odkriti le s posebnimi testi. Zato dosledno upoštevate navodila zdravnika!

Stroški zdravil je nekaj več kot 400 rubljev, lahko najdete skoraj ursofalk v vsaki lekarni.

Mnenja priprave

Ursofalk smo napisan za starejšo in mlajšo hčerko. Oba sta bila rumena do približno enega meseca starosti. V povprečju, kot mesecem dni ne bi smelo biti. pili smo 2 ml na spanjem za dva tedna nadaljuje. Vesel sem, da morate piti samo enkrat na dan. Na tretji dan sem začel popuščati rumeno.

Med pomanjkljivosti Lahko kažejo na velik paket 250 ml. Morda boste našli manjši, vendar nisem našel. Za eno, otrok je veliko, za dva tedna, smo pili skupaj 28 ml 250. To je, preostalih 222 ml vsakič, ko vrže ven, ker odprtju steklenice se ne sme več shranjen kot 4 mesece. Zaželeno bi bilo, od proizvajalcev na embalaži, ker vedo, da njihovi pripravi za novorojenčka.

Moj sin je ob rojstvu imel bilirubina, 6-krat večja od običajne. Koda in njegove oči so bile neverjetno rumeno. Po testiranju naš pediater je dejal, da je treba porabiti za pijačo ursofalk 2 tedna (pred tem pa nam medicinska sestra piti Smecta z zlatenico, vendar to ni imelo nobenega učinka).

Res sem mislil, da v času, ko otrok ne potrebuje, da bi resno droge pri tej starosti, tako da začne ursofalk smo zaostrili. Zdaj mi je žal, ker bi lahko moja dejanja privedejo do motenj v mojega otroka možganov. Mesec dni kasneje smo končno kupili Ursofalk in začel piti. Dva tedna kasneje, koža vidno razjasnil, je bil učinek viden s prostim očesom. popij zelo priročno, dokončanje merilno žličko.

Po zaključku tečaja sem mu dal znano mamo, ker smo imeli pijačo nekje 10% steklenic. Ponavadi so matere vrže in kupil steklenico za več družin, za 250 ml za eno osebo - veliko.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bilirubin pri novorojenčkihBilirubin pri novorojenčkih
Fototerapija novorojenčkaFototerapija novorojenčka
Bilirubin pri novorojenčkih: hitrost in tabelaBilirubin pri novorojenčkih: hitrost in tabela
Razlogi za povečanje bilirubina pri novorojenčkih in rešitveRazlogi za povečanje bilirubina pri novorojenčkih in rešitve
Bilirubin pri otrocihBilirubin pri otrocih
Ursosan Baby: uporaba in oceneUrsosan Baby: uporaba in ocene
Zlatenica pri novorojenčkihZlatenica pri novorojenčkih
Zlatenica pri dojenčkihZlatenica pri dojenčkih
Bilirubin pri novorojenčkihBilirubin pri novorojenčkih
Zlatenica pri novorojenčkih - kot zdravilo?Zlatenica pri novorojenčkih - kot zdravilo?
» » » Ursofalk: zdravilo za zlatenico za novorojenčka. Navodila za uporabo.

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea