Kako ustvariti meni in kako nahraniti otroka pri 8 mesecih?

V tem članku:

Približuje osmih mesecih starosti, vaš otrok začne, da se na svoje noge in svoje prve korake. Bilo je v tem času se je začel aktivno razvijajo in porabljati svojo energijo. In lahko, da se polnijo, morate skrbno upoštevati otrokovo meni v starosti od 8 mesecev.

Majhen otrok jesti majhne, ​​pogoste obroke. Tako je treba hraniti za otroka vsaj 5 krat na dan. Ta pet obrokov je treba izpolniti, dokler je otrok eno leto.

8 mesec dojenček hranjenje z žlico

Ko je pogon 8-mesecev starega otroka še vedno materino mleko. Kljub temu, da se zagotovi otroka z vsemi potrebnimi beljakovin, maščob in ogljikovih hidratov v celoti, ne more. To je čas, da se uvede trdne hrane, zaradi česar je otrok poskuša nove stvari z veseljem poje, poje in pridobiva moč, ki je tako potrebna pri tej starosti. hranjenje Mleko se že uporablja samo zjutraj in zvečer.

Predstavitev izdelka

V Meni 8-mesečnim sinčkom v mora poleg materinega mleka je treba vključiti, in proizvodi, ki v celoti zagotavljajo vitalnost. Preberite več o tem, kako uvesti trdne hrane za otroke, ki so dojeni?

meso



Zato je zaželeno, da se vključi meso, poleg tega pa je možno in tudi potrebno, dati mesne juhe. Meso so vsi najbolj potrebne sestavine: tako beljakovin, maščob in aminokislin, ki so tako bistvenega pomena za mlajše še vedno mladem telesu.

Mesni izdelki je treba uvesti v prehrano postopoma. Zaželeno je tudi, da začnete mogoče z purana, jagnjetine ali zajec. Taki izdelki ne povzročajo alergij. Best of all, ko bo prvo takšno meso je del porabljene zelenjave pireje. In potem se otrok začne navaditi, da lahko že v celoti paket, sestavljen iz kosov mesa.

To je v prehrani 8 mesecev starega otroka zaželeno peremorozhennye ne vključuje izdelkov iz malo znanih proizvajalcev. Bolje, da dajo prednost lokalnim kmetom. Kolikor je mogoče, je treba vključiti v prehrani jeziku ali jeter. Lahko tudi meso ali konzervirane myasoovoschnye. Ker so ti proizvodi veljajo zelo strogi nadzor o kakovosti, potem ne skrbite. Glavna stvar, da preverite, preden kupiš konzervirane hrane za konkavnost.

jajca




Poleg mesa v prehrani otrok 8 ali 9 mesecev, lahko postopoma uvesti kokoš jajce. Za začetek zagotoviti le drobec rumenjaka, in če je to normalno sprejet v telesu, lahko odmerek poveča do celo rumenjak. Ker lahko protein v večini primerov povzroči alergično reakcijo, zato se začne z rumenjake.

V 8 mesecih otrokove prehranjevalne navade število jajčne rumenjake, ne sme presegati dva krat na teden. Hkrati organizirajo obroke, tako da se rumenjak ne sprejme hkrati z mesom. To bo preprečilo pojav istih alergijskih reakcij in telo ne bo preobremenjena s proteinom.

8 mesec dojenček hranjenje z žlico

meni

Glavni zelenjave, ki jih lahko hranijo otroka, so krompir, bučke, cvetača. Te je mogoče mešati v vsako spremembo. Da bi to lahko dodate malo (do 50 g), zelenjave, kot so korenje, pesa, zelje, grah.

Navaditi na nove proizvode je šlo hitreje, pa je treba dodati, da najbolj priljubljenih jedi otrok, ki se začne z majhnimi obroki, ki bo postopoma povečala. V nekaterih primerih so otroci nočejo jesti, in to ni njen okus, in da mora otrok navaditi na nove okusa občutkov.

Ocenjene otroške 8 mesecev, lahko meni:

  • Jutro. To vključuje prvo in drugo zajtrk. Pri prvi uporabi znano materino mleko. Kosilo bo spreminjala: mleko in brez mleka kaša, polovico rumenjaka.
  • Dan. V tem času dnevne prehrane otroka lahko 8 mesecev biti nekaj podobnega večerjo vsake odraslih. Lahko vložite juha z mesom ali zelenjavo juho, drugi je bil majhen del mesa ali rib na okoli '50 pijač, je priporočljivo, mleko ali sok. Na kosilu, lahko daš otroku nekaj sadja na 50 gramov in 150-180 gramov mleka.
  • Večer. Bolje je, če se bo večerja sestavljena iz mlečnih izdelkov. Če želite to narediti, fit mleko, kefir, jogurt, mleko kašo. Za otroka je bila pripeljana večerjo, dovolj obrokov 200 g

Treba je omeniti, da je, ko je otrok v starosti od 8 mesecev, razvoj pravilne prehrane igra pomembno vlogo pri nadaljnji krepitvi svojega telesa.

Uporabne video dopolnilne hrane v 8 mesecih

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako naj otrok jesti 7 mesecev starosti?Kako naj otrok jesti 7 mesecev starosti?
Ko uvesti trdne hrane med dojenjem?Ko uvesti trdne hrane med dojenjem?
Meni za otroka v 10 mesecihMeni za otroka v 10 mesecih
Meni otrok v 10 mesecihMeni otrok v 10 mesecih
Prehrana za dojenčke 10 mesecevPrehrana za dojenčke 10 mesecev
Otrok meni v 3 mesecihOtrok meni v 3 mesecih
Kako nahraniti otroka v 10 mesecih - kaj bi moralo biti na otroška meni?Kako nahraniti otroka v 10 mesecih - kaj bi moralo biti na otroška meni?
Kaj za krmo najstnik 16 let?Kaj za krmo najstnik 16 let?
Izvor vaba dojenjeIzvor vaba dojenje
Potreba za krmo otroka v 5 mesecih in ali diverzificirati hrano?Potreba za krmo otroka v 5 mesecih in ali diverzificirati hrano?
» » » Kako ustvariti meni in kako nahraniti otroka pri 8 mesecih?

GurusBaby.com
Nosečnost in porod Starši in otroci Zdravje in lepota Miscellanea